İstanbul Kültür Üniversitesi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında M.Burak KARADAĞ tarafından paylaşıldı.

 1. M.Burak KARADAĞ

  M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

  Yaş:
  23
  Kayıt:
  22 Eylül 2010
  Mesajlar:
  2.696
  Beğeniler:
  2.048
  Şehir:
  İstanbul, tatil dönemlerinde Ankara
  Bisiklet:
  Carraro
  Seviye:
  Arkadaşlar bu sene başlıktaki üniversitede öğrenim görmeye başladım.Normalde Ankarada oturuyordum.Acaba benimle aynı üniversitede okuyan bisiklet kullanıcısı abilerim&arkadaşlarım varmı?
   
 2. Mert DOLUEL

  Mert DOLUEL Aktif Üye

  Kayıt:
  31 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  199
  Beğeniler:
  276
  Şehir:
  İstanbul / Bahçelievler-Çalışlar / Büyükçekmece -
  Seviye:
  Burak Merhabalar Öncelikle,

  Hangi Fakülte ve Bölüm'de olacaksın ?

  Bende T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi mezunuyum 2004 -2010 arası eğitimi tamamladım.Fakülte ve Bölüm olarak İ.İ.B.F. Uluslar arası İlişkiler'i İngilizce olarak bitirdik.

  Sana da hayırlı olsun bu arada, Mayıs başından bu yana Bakırköy - Bahçelievler tarafına biraz uzakta ikamet ediyorum iş ve diğer sebeplerden ötürü bisiklet parkur imkanları ve ek olarak rüzgar sörfüne de bulaşmamdan ötürü Büyükçekmece'deyim.Fakat kısmet olursa Kasım ortaları gibi tekrardan Bahçelievler'de ki ev tarafına geçeğim.Daha rahat irtibatta olabiliriz.

  Tekrardan sevindim senin adına.Nerede ikamet edeceksin bilemiyorum fakat eğer okul civarlarında ikamet edeceksen o civarda bisikletseverler adına güzel bir yapılanma var A.Y.P.G. katılmanı tavsiye ederim.

  Görüşmek Üzere Tekrardan.
   
 3. #3
  M.Burak KARADAĞ

  M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

  Yaş:
  23
  Kayıt:
  22 Eylül 2010
  Mesajlar:
  2.696
  Beğeniler:
  2.048
  Şehir:
  İstanbul, tatil dönemlerinde Ankara
  Bisiklet:
  Carraro
  Seviye:
  Abi bölüm olarak %50 burslu hukuk okuyacağım.Bakırköy Osmaniye tarafında kalıyorum. Oturduğum yerlerde de bisikletçi arkadaşlar gördüm bir iki defa, seslendim bakarmısınız diye ancak durmadılar bir forumdan sorayım dedim.
   
 4. Mert DOLUEL

  Mert DOLUEL Aktif Üye

  Kayıt:
  31 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  199
  Beğeniler:
  276
  Şehir:
  İstanbul / Bahçelievler-Çalışlar / Büyükçekmece -
  Seviye:
  Çok güzel, bizim okul genel olarak zorlar, paralı falan derler ama diplomayı kolay kolay vermiyorlar.Bilgiyi alamazsan dahi zorla aldırıyorlar :D Hukuk Fakültesinden "Seçmeli Olarak Belirtilen" fakat bize hiç sorulmadan doğrudan dayatılan Hukuk Derslerinden iki, üç tanesini Türkçe olarak almıştık.Derslerden biri Milletler arası Özel Hukuk adıyla bilinen Uluslararası İlişkiler öğrencileri olarak sürekli döküldüğümüz bir dersti.Hocası kuruluşundan bu yana alanında isme sahip olan Nuray Ekşi Hoca'dır insan olarak iyi olsa da insanı bezdirir ders sunum vs.Mezun olmamın üzerinden iki yıl kadar bir süre oldu en son Mayıs ayıydı İstanbul Sanayi Odası'nın bir oturumundaki bir arada ben seni bir yerden tanıyor gibiyim dedi, bende hocam Uluslararası İlişkiler öğrencileri olarak sizleri çok seviyoruz, peşinizdeyiz gibilerinden bir göndermede bulunmuştum ;) Senin adına da sevindim tekrardan burslu olmasıda sevindirici, hakkını verirsin umarım.

  Bu arada bisiklet kullanan birilerine seslendim, durmadılar demişsin, olabilir.Belki o anki trafik akışı vs. farketmemiş olabilirler ya da yanlış anlama her ortamda burnu havada insanlar vardır, insan ilişkiler işte anlamışsındır.Girişken olmak lazım bu hayatta, iyi yapmışsın :in:
   
  M.Burak KARADAĞ bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

Website_Drafting_Image_20m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
IMG_20160426_172219.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
upload_2016-9-26_14-15-1.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...