İstanbul Kadiköy'de uygun fiyatlı kadroyu boyayabilecek yer

Tepki
0
arkadaşlar selam İstanbul Kadiköy'de uygun fiyatlı kadroyu boyayabilecek yer var mıdır?

uygun fiyatlarda.

şimdiden teşekkürler :)

Scudo

Murat Yavuz

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Colnago
Bir litre boya sökücü alıp boyayı kendiniz sökün temizleyin derim, üzerine de her hangi bi oto boyacısında bi tabanca boya attırabilirsiniz. Sticker yapıştırıp verniği de attınızmı evladiyelik olur derim. :)

Tepki
0
boya sökücü ile temizledim zaten fakat korkuyorum sonra kendim boyadığımda berbat bişey olur diye, bir de fırın boya olmalı yoksa döküür diyenler var :)) en iyisini biryerde boyatayım dedim.

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
kardeş bisikleti boyatmaktan ziyade film veya karbon fiberle kaplayabilirsiniz çok iyi olur ben karbon fiberle kapladım çok güzel oldu

sezars

Üye
Tepki
4
Aslında böyle bir yer bana da lazım Kadıköy'de. Bulursak birbirimize haber verelim, iyi olur.

Tepki
0
aynen dostum, evde boyamak istemiyorum, birkaç yer duydum bostancıda 100 civarıymış.
ama kadiköy de bilen biiri çıkmadı henüz. :)

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
100 liraya boyatacagına üstünde boya varsa kadronun kadroyu zımparala pürüzsüz bir yüzey haline getir sonra istedigin renkte polisan gibi iyi marka sprey boya ile 30 cm uzaklıkla kendin boya hatta git model tasarla ...

mustafa tanrıverdi

Daimi Üye
Tepki
236
İsim
Mustafa
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklete etiket yapıştırdım, 25 TL ye mal oldu. Gayet iyi görünüyor. Seda Ozalit te yaptırdım.