istanbul(kadıköy)-İzmit rota yardımı

baris34ince

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Kron
Merhabalar herkese. kadıköy'den izmite pedallamayı düşünüyorum. antrenman için bu güzergahı kullanan veya daha önce herhangi bi sebeple pedallamış olanların rotalarını öğrenebilir miyim acaba? istanbul izmit yolu yoğun trafiğe sahip bir yol olduğu için direk google mapse göre gitmek istemedim yardımlarınızı bekliyorum :)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
cumartesi günü gittim
Kadıköy sahilden-çayırova şekerpınar- balçık- mollafeneri- denizliköy- sevindikli- izmit
Bu rota fena değil balçık izmit arası yok dar bazen kamyon falan geliyor doğa tabiat iyi bazen köpeklere rastlayabilirsin... engebe açısından sile köyleriyle kıyaslanamaz bile nizpeten düz. 130 km çeker.

• Beğen
Tepkiler: baris34ince
Tepki
31
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Gitmedim ama gitmeyi istediğim bir rota. Benim tercihim ve planım şu yönde. Ben Kartal"da oturuyorum, Pendik"e kadar sahil yolu daha sonra feribotla Yalova daha sonra Karamürsel Gölcük sonra Bahçecik geçince Sahil Yoluna Dönüp İzmit Merkez.

Bu rotanın çok büyük bir bölümü düzlük olduğu için avantajlı.

• Beğen
Tepkiler: baris34ince

ozgurozgenc

Aktif Üye
Tepki
139
Geçen hafta kadikoy kartal feribot yalova dan golcuk yaptim duz rahat bi yolculuktu tavsiye ederim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
sen kaç km yapabilirsin önce ona göre hesabını yapsan daha doğru olur

baris34ince

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Kron
herkese teşekkürler. Feribotla yalova olayı kafama yattı açıkcası. hatta hedefim olan izmit'i değiştirmeme yol açtı zaten amacım ankara'dan sonra biraz istanbul civarlarında pedallamak ve kamp atmaktı bu yüzden sanırım yalovadan sonra mudanya istikametine doğru devam edicem ;)