İstanbul/Kadıköy bisikletim çalındı

biyelkolu

Üye
Başlık
1
Tepki
4
iyi günler arkadaşlar binbir emekle aldığım ghost cross 1300 marka model bisikletim salı günü kadıköy fenerbahçeden saat 5.15-5.30 arasında çalınmıştır. GHOST CROSS 1300 mat siyah yeşil çizgili.

kamera görüntüleri mevcut iki tane çek çekçi(kağıt toplayıcı) 15 dk lık uğraş sonucunda bisikletimi çalıyor lütfen görenler duyanlar yardım etsin sinirden elim ayağım titriyor bir insan neden başkasının malını çalar? edecek laf bulamıyorum.

kamera görüntülerini eklemekten korkuyorum hırsızlar görür diye eğer bir şey olmaz derseniz onlarıda ekleyeceğim cevap bekliyorum teşekkürler.

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

bisiklet resimde gördüğünüz gibi

suluk koyma yeri takmamıştım, gidonda çıkardığım elektrik motorundan kalan küçük bir gaz kolu takılı resimde belirttim

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

aynakolda küçük bir çizik vardı, pedallardan birinin arkasındaki reflektör düşmüştü schwalbe lastik takılıydı

hırsızlar üzerinde değişiklik yapmamıştır umarım

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Başlık
14
Tepki
6.566
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@biyelkolu

Geçmiş olsun. 2.el sitelerine ve facebook' taki gruplara bakın. Ben de dikkat edeceğim, görürsem haber veririm. Umarım bulunur...

biyelkolu

Üye
Başlık
1
Tepki
4
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
@Mustafa Zeybek

cevabınız için çok teşekkür ederim. polise görüntüleri verdim çok ümitli değilim ama insan yediremiyor işte... hava aydınlık şehrin ortasında 15 dk uğraşıp kilit kesmiş adamlar.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek
Başlık
3
Tepki
92
İsim
Galip
Bisiklet
Mosso
Bisikletinizin fotoğrafını ekleyebilir misiniz? Ayrıca ayırt edebileceğimiz bir farkı, çiziği vs?

biyelkolu

Üye
Başlık
1
Tepki
4
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
@GalipKelesoglu

açıkçası fotoğraf çekme merakım olmadığından ve hırsızlık hiç aklıma gelmediğinden hiç fotoğraf çekmedim fakat ayrıntıları ilk mesajıma ekleyeceğim. önceden belirttiğim gibi hırsızlık anını paylaşmaktan korkuyorum hırsızlar da görür ve ona göre önlem alırlarsa diye fakat bir şey olmaz derseniz ekler veya özelden atabilirim.

Başlık
3
Tepki
92
İsim
Galip
Bisiklet
Mosso
@biyelkolu birşey olur yada olmaz diyemem açıktan video görüntüsüne olacağını zannetmiyorum ama yasal işlem başlatılmışken şimdilik durulması iyi gibi. Letgo üzerinden çalıntı bisikletlerin bulunduğu oldu. Hergün bakmanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun bu arada

Yukarı Alt