İstanbul-İstanbul Tur

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında onur güneş tarafından paylaşıldı.

1. onur güneş

onur güneş Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bu sene ilk defa bisikletimle gidicem geçen sene tam finish noktasında durmuştum güzeldi ama hareket imkanı yoktu doğal olarak yerimizi kaybetmemek için bu sene hem yarışı izleyip hem matara toplamak istiyorum bisikletçiler geçtikten sonra diyorum arkalarına takılıyım matara atılırsa onları toplarım görürsem fazla uzaklaşmadan tabi finish noktasından
    siz nerede izliyeceksiniz yarışı :)

Bu arada 11.30 gibi olsam yeterli sanırım 12 de geliyorlar finish noktasına.

İlginizi Çekebilir

maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
Fabian-Cancellara-aero-position.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
5.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...