Istanbul:ipod touch ile takaslık bisiklet arıyorum

Erman Tepe

Üye
Tepki
7
Merhaba arkadaşlar. Ipod Touch'ımı aslında çok seviyorum ama bilgisayarla çok haşır neşir olduğum için ne kadar az ekrana baksam o kadar iyidir diyerek bununla bir bisiklet takaslamak istedim.

Ipod Touch'ın durumu:
Ipod Touch 1. nesildir ve 8gb kapasiteye sahiptir. Ön cam kısmında hiç bir çizik yoktur ki zaten çizmek maharet ister:) Arka kısmında her ipod'da olduğu gibi çizikler mevcuttur. Yanında orjinal usb kablosu ile verilecektir. Kulaklığı da duruyor ama hali içler acısı olduğu için alacak olan arkadaşın pek işine yaramayacağını düşünüyorum sesi de rezalet.
Yazılımı:
Yazılımsal olarak jb yapılmıştır (sahte uygulamalar çalışmaktadır) ve 2.2.1 versiyon yüklüdür.
Aradığım bisiklet:
Aradığım bisiklete gelirsek eğer. Şöyle vasat olmayan, temiz bakılmış MTB bisiklet tercih ederim. Yeni veya temiz eski model Bianchi'ler olabilir. Amortisörlü ya da amortisörsüz, V tipi firen ya da disk fren vs. çok kafaya takmıyorum ama Amortisörlü Disk fren daha estetik durduğu için tercih edebilirim.

Bisikletteki amacım kısa mesafelerde kullanmak ve sahilde öyle tur atmak. Yani öyle ağırlıkmış, kadro boyuymuş falan çok kafama takmıyorum ama 1.80 küsür boyda biri(yani ben) binebilirsin:)

Bisiklet konusunda çok yeni olduğum için forumdaki tek mesajım bu şu anda o yüzden özür diliyorum.

İletişim için: ermantepe@gmail.com adresine e-posta (tekrar ediyorum msn değil e-posta) atabilirsiniz ya da ilanın altına yazabilirsiniz.

Scudo