İstanbul-Hatay(İskenderun) yolculuğu ve gidilebildiği yere kadar arkadaşla gitmek :)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında furkan G. tarafından paylaşıldı.

1. furkan G.

furkan G. Yeni Üye

Bisiklet:
    Drag
    Arkadaşlar , abilerim merhaba , İstanbul'dan başlayıp İskenderun'a gidiceğim bu yolculukta sizleri de aramızda görmekten gurur duyarım ( düğün davetiyesi gibii AS:Dasd ) neyse konummuza dönelim , gidiş büyük ihtimal - otoban ve yanyollar olacaktır , tabi köy yolu gerekirse kullanılıcaktır , yemek işi ise uygun ücretlerde tutulup kahvaltı , öğlen sağlam bi yemek , market veya sandwiç , börek , restorant , dinlenme tesisi olabilir yolda ki duruma göre değendirirz artık :) yatma konusu çadırda olucaktır , akşam ilk bulunan yeşillik dinlenme tesisi , benzin istasyonları , camii vs. olabilir yada isterse hotel gibi yerlerde kalınır isteğe ve olanaklara bağlıdır...
    Amacım uzun yolu tek başıma çekmemek , eğlenmek , sağlam yol yapmak , İstanbul-kadıköy çıkışlı olucak. Eğer yola çıkıcak arkadaşlar varsa mesaj atarlarsa çok mutlu olurum Ankara-Eskişehir'e gidicek arkadaşlar varsa beni de alabilirler eğer giitme niyetiniz varsa bana takılabilirsiniz gidiceğiniz yere arkadaşlara abilere bildirilir :) tanışma amaçlı mesajda atın :) düşük bütçeli - öğrenci işi yolculuk olucak herkese iyi forumlarr ... :) :) :) tariih 8temmuz'da yola çıkacağım

İlginizi Çekebilir

2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
upload_2017-5-5_22-36-53.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...
3.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...