istanbul gemlik bursa

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
merhabalar arkadaşlar 22 ekim 2006 sabahı bakırköyden hareket edip yalova üzerinden gemlige gidecegiz orda bir arkadaşımzızın yazlıgında bayramın 3, gününe kadar kalıp oraları gezip keşfedecegiz bu gezinin yanındada bursa uludag ya gitmeye niyetimiz şimdiden bayramınız mubarek olsun

bu arada artık benimde bir KRON um var :D

Scudo

hhtatar

Daimi Üye
Tepki
102
Kron'un hayırlı olsun.
Lastigin bile patlamadan gidip dönersin inşallah.

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
benimde istediğim bir güzargah... artık sizden dinleriz ayrıntıları

Fatih_Bike

Üye
Tepki
2
ee olm yeni kronunu kim topladı lem pastanı bilem yedin hahaha bu arada bursaya bende gelmeyi cok istiyordum maddi durumlar benim biraz hatta hatta baya kritik oldugu için gelemedim kusuruma bakmayın allah kimseyi kimseye muhtac etmesin arkadaslar

Guldal

Üye
Tepki
18
hadi bakalım sizlere iyi yolculuklar ve iyi bayramlar. ben de isterim ileride bu güzergahta pedal basmayı. umarım tekrarı olur.... ;)

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
inşallah bidaha yeniden yaparsak sizlere haber verecegim söz guldalgure

sevgii fatih cim inşallah başka bir zamana daha güzel turlarda yine beraber oluruz bizikletimin toplanamsında gözterdigin alakadan dolayı sana minetarım kendine iyi bak

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
merhabalar sabah saat 07:30 itibariyle bakırkjöyden yola cıktık şuan yalovadayız öglen yemegimizi yiyip yola devam edecegiz yanlız bir sorun var lastigime tel girmiş ve patlak yemekten sonrada onu yapacagız.

kişi sayısı: 6

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
umit olm yakalarsam dövecem seni bendemi suç göremedim bu organizasyonu ayın 21 inde yazıyo akşam civarı sabahta tura çıkılırmı hiç :( valla bende gelmeyi düşünürdüm ya pfff arkadaş ki ne pff

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
teşeküreder,m arkadaşlar turun başladıgı gün en son yalovadan girmiştim nete bir dahada kısmet olmadı çok zevkli çok eglenceli ve çok güzel geçti benim ilk uzun turum olmasına ramen gayet normaldi bir iki aksilikler dışında çok eglenceli gecti narlı köyünde güzel bir ortamda konakladık tatil boyunca ve gemlik cevresini gezdik bursaya gitik uludag ya çıkacagız diye ama cıkamadık :(
vaktimiz kalmadıgı içinm dönüş yapmak zorunda kaldık uludag tabelasından . fotolarla bveraber devamını getirecegim