İstanbul-Eskişehir | Tamamlandı [Bol fotoğraf içerir]

karaz

Üye
Tepki
47
İsim
İbrahim
Bisiklet
Giant
Anlatılmaz yaşanır,derler ya.İşte öyle bir tur ..:)...Roman gibi anlatım,Fotolar içinde Teşekkürler:harika::harika:.

Scudo

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
Hava şartları nedeniyle pek süremediğimiz şu günlerde böylesine keyifli bir turu okumak iyi geldi :harika: Tebrikler.Nice nice turlara.Bu turları burada paylaşmayı unutma ha ;)

MeTaLioNs

Daimi Üye
Tepki
211
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
tebrik ederim. Güzel bir tur ve yazı olmuş. Her satırı tek tek okudum. Orman ve göl manzarasına bittim. Kış olmasa basıp gidecem :) Bu arada kollarınız ve bacaklarınız gece-gündüz aydınlanma çizgisi gibi olmuş :) Bir şey olmaz, bisikletçinin şanındandır o.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut

Aydın A.

Üye
Tepki
198
İsim
AYDIN
Bisiklet
b'Twin
Çok güzel bir tur olmuş tebrikler. Ayağınıza sağlık.

Kefter

Daimi Üye
Tepki
202
Bisiklet
Giant
vay arkadaş anılarım depreşti...eline, yüreğine, piskiletine sağlık...

Cenk_

Aktif Üye
Tepki
143
Bisiklet
Salcano
Başlığı okur okumaz Kalbime bi yumruk yemiş gibi oldum :( Eskişehir Her ne kadar memleketim olmasada bende bambaşka bi yeri vardır.
Vişnelik, Eskibağlar, Köprübaşı, Çamlık, kamalak suyu, çiböreği. Her ne kadar sizin adınıza sevinsemde bende bi burukluk oldu tekrar gidemediğim için :(
Sağsağlim turunuzu tamamlamanızdan dolayıda ayrıca sevindim ve size gittiğiniz, her ne kadar üzüntümü dağlasanızda binlerce kez en içten samimiyetle Teşekkür dileklerimi sunuyorumm...
Allah razı olsun, gitmişsiniz zahmet edip onca resim ve bizlerle paylaştınız.
Defalarca kez Teşekkürler.. Olurda bir daha giderseniz nasip olursa bendende bi selam götürün.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ercst0rm Teşekkür ederim. Annem hep akılsız başın cezasını ayaklar çeker dedi :) Sağlık olsun. Anı olarak kaldılar bende :)

@Hakan Özcan bu yola çıkış sebeplerinden biride sensin dostum. :) Teşekkür ederim ilgin için. Hayalimdir birlikte pedal basmak :)

@Onur Y. Arkadaşım telefonda söylemeseydi onuda düşünemeyecektim o korku ile :) Teşekkür ederim :)

@Osman Yener Teşekkürler Osman. Keşke daha fazla vakit geçirebilseydim orada.

@mariokaldato Şiddetle teşekkür ederim :)

@Tamer50 Teşekkür ederim ilginiz için. Bir plan varsa kafanıza hemen haritaya dökün ve zaman belirleyin.

@gmfaruk Bu belgeseli Uçak mekaniğine ilgi duyduğum için izledim uzun süre. CAD/CAM yazılımlarına hakimim. Bir çok havacılık firmalarında uçak parçaları kestim.

@Ahmet Ayaz Çok teşekkür ederim. Çok güzel böyle yorumlar okumak.

@Togursamsun Sağlık olsun. Bir anı olarak kaldı bende :)

@Yılmaz yaşar İşte istediğim şeyde buydu. :) Teşekkür ederim :)

@aliburak Bu acının sebebini anlayabiliyorum. Sevgili dostum @Hakan Özcan turlarını okurken bende çok acı çektim :) sonrasında işte bu fotoğraflar çıktı ortaya :)

@ÇAMKOMLU Samimi yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Gurur veriyor bu yorumları alabilmek.

@GuNeSh Kesinlikle ;)

@ATALAY16 Hadi inşallah. Sonuç kısmında yazdıklarıma mutlaka dikkat et.

@cagdascaneroglu Bu etkiyi yaratabilmek çok sevindiriyor beni. Çok teşekkür ederim. En kısa zamanda tur yazılarınızı okuruz bizde umarım :)

@MBB Teşekkür ederimmmm :)

@phardon Evet, aslında daha çok video var ama bira zor geldi yüklemek. :) :) TEşekkür ederim ilginiz alakanız için.

@recep24ank Teşekkür ederim Recep. Böyle heyecanlı yorumlar beni de heyecanlandırıyor. En kısa zamanda seninde tur yazılarını okuruz umarım :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@karaz Çok teşekkür ederim. Evet anlatmak ve paylaşmak güzel ama sizlerinde böyle bir tur yaşaması gerek.

@OsmaniyeRehber Çok çok teşekkürler. Mutlaka ;)

@Furkan Ertürk Teşekkür ederim Furkan. Seninde tur yazını okuruz umarım. :)

@MeTaLioNs Aynen öyle. O güzel günlerin anısı olarak kaldılar. İlginiz ve yorumlarınız için çok çok teşekkür edeirm.. :)

@Aydın A. Teşekürlerr Aydın :)

@Kefter Ayırdığınız zamana, güzel düşüncelerinize sağlık. Çok teşekkür ederim.

@Cenk_ Yorumunuzun her bir harfi için ben teşekkür ederim binlerce. Başım üstüne selamınız..

S-Works

Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi
Tepki
423
İsim
Bayram
Bisiklet
KTM
Keyifle okudum.Heveslendim :) Köpeklerin harekete geçmemesi güzel olmuş :)

fth1905

Üye
Tepki
10
İsim
Fatih C.
Soluksuz okudum.Hemen mtb araştırmaya başlıyorum:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Uzun zamandan beri okuduğum öykü tadında sımsıcak bir yol hikayesi. 2 defa okudum, daha da okuyacağım gibi :)

Emeklerinize, anlatımınıza, o güzel fotoğraflara ve her şeyden önemlisi yüreğinize sağlık..

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Eskişehirde yaşayan bir Bilecikli olarak ve İznik'den Eskişehire ve Söğüt-Eskişehir arasını bol bol pedallamış birisi olarak rampalarda yaşadığınız zorluğu çok iyi anlıyorum, hele o öğle sıcağıyla birleşince oldukça yorucu oluyor. Ama bu bahsedilen yörenin insanları her daim sıcak kanlı ve misafirperverdir, maalesef benzer misafirperverliği iç anadolu bölgesinde pek hissedemiyorum.
Beslenme konusunda maalesef bir çok bisikletçi arkadaşım aynı hataya düşüyor, lifli ve uzun sürede sindirilen ve uzun süre vücuda enerji sağalayan karbonhidratlar ve proteinler yerine atıştırmalık kek, çikolata, şekerli ve gazlı içecekler gibi yiyeceklerle turluyor böyle olunca da km çoğaldıkça ve sürüş günü 1 günü aşınca vücut duvara çarpmış gibi enerjisini bitiriyor.

Emrah B.

Üye
Tepki
141
Bisiklet
Focus
Yenişehir rampasını tırmandıysanız iyi bisikletçisinizdir. Çok rampa çıktım farklı yerlerde ama bu kadar uzununu çıkmamıştım. Ama iniş harikaydı, gerçekten harika. Yol yapım çalışmaları vardı 2 sene evvel. Siz geçtiğinizde nasıldı?

meiakanze

Daimi Üye
Tepki
160
İsim
Mertcan Sarı
Bisiklet
b'Twin
ayağınıza sağlık abi,okuduğum ve gördüğüm en iyi tur yazılarından bir tanesi :harika:

Eroseros

Forum Bağımlısı
Tepki
1.306
İsim
Eray Yumuşaker
Bisiklet
Sedona
Tur, fotolar, anlatım, herşey içten ve samimi. Teşekkürler.

ankirali

Üye
Tepki
24
Paylaşım için teşekkürler. Yüzünden gülücükler eksik olmasın.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@haldun kabadayı Teşekkür ederim ilginiz için :)

@Göksun Özkirişçi Teşekkürler Göksun

@ankirali Samimi yorumunuz için teşekkür ederim:)

@Eroseros Çok çok teşekkür ederim. Yorumunuz ve ilgiliniz için :)

@becoca Dediğim gibi. Aslında amaçları hayatlarına renk katmak. Ama isteklerine benden cevap bulamadılar :)

@fth1905 Burada doğru bir değerlendirme yapmalısın. Bu turu yol ve şehir bisikletiyle de yapabilirdim. Ben sadece ve sadece mtb yi sevdiğim için kullanıyorum. Yoksa çokta dağda taşta değilim. İhtiyaca göre doğru tercih yapılmalı.

@MURAK Çok çok teşekkür ederim Murat abi. Onurlandırdın beni. :)

@Eser Sevinç Bilgilendirici mesajın için teşekkürler Eser. Umarım tur yapacak tüm arkadaşlar buna dikkat ederler. :)

@Emrah B. Açıkçası Söğütten sonra karşılaştığım rampalar beni daha çok zorladı. Belkide 2. gün olduğundan bana öyle gelmiştir. Ben oradayken hala yol yapım çalışmaları devam ediyordu.

@meiakanze Teşekkür ederim :) :)