İstanbul-Donetsk Bisiklet Turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Baran Yüksel Güneysel tarafından paylaşıldı.

1. Baran Yüksel Güneysel

Baran Yüksel Güneysel Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar
    Aslında bu turu 2014 yaz aylarında yapmak istiyorum ama şimdiden sizin görüşlerinizi almak istedim. Başlıkta da belirttiğim gibi İstanbul'dan Donetsk'e bisikletle gitmek istiyorum. Henüz haritadan güzergahı belirlemedim ve ölçü yapmadım ama 1.500 km civarında bir yol var. Sizce yapılabilecek bir tur mudur? Ukrayna'ya gitmek isteyen varsa beraber gidebiliriz :)

Selamlar

İlginizi Çekebilir

Website_Drafting_Image_20m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
Bahadır gürelle karşılaştırma strava power değerleri.png
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
upload_2016-8-24_10-58-20.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...