İstanbul çıkışlı.

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Uğur AKIŞ tarafından paylaşıldı.

1. Uğur AKIŞ

Uğur AKIŞ Üye

Seviye:
    Evet abilerim.Temmuzun ortalarına doğru İstanbul çıkışlı İzmir'e doğru bir tur yapmayı düşünüyorum.İstikametimin 2seçeneği var.Ya Keşan-Gelibolu-(Feribot)Çanakkale-Ezine-Edermit-Ayvalık Ayvacık.Yada İzmir-(Feribot)-Yalova-Bursa-Balıkesir-Manisa.Bu yönler olarak düşünüyorum.Eğer bu tarihe yakın bir zamanda tura çıkmayı düşünen abilerim varsa onlara eşlik etmeyi düşünüyorum.İllaha İzmir olması önemli değil.Antalya-Muğla gibi yerlere gidecek olan abilerimede yol arkadaşlığı yaparım.
    Bu tarihe yakın bir zamanda tura cıkcak abilerim varsa benide bilgilendirirse çok sevinirim.
    Msn:ugur_28@sanalotogar.net-Cep Tel:0506 921 03 50

2. Halil Atalay

Halil Atalay Forum Bağımlısı

Seviye:
    iyi yolculuklar uğur

Uğur AKIŞ

Uğur AKIŞ Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim.Yalnızda gidebilirim ama benim fikrimde olanlar varsa tarih önemli değil bana yarın gıdıyorz desınler yarın gelırım :) 1-2 kısı olsa daha iyi olurdu ama bakıcaz olmadı tek başıma gideceğim

4. Speedy Gonzales

Speedy Gonzales Kıdemli Üye

Seviye:
    Uğur AKIŞ

Uğur AKIŞ Üye

Seviye:
    Peki siz ne tarafa gidiyorsunuz?

Uğur AKIŞ

Uğur AKIŞ Üye

Seviye:
    Yani gideceğiniz yer tam olarak neresi?

7. Speedy Gonzales

Speedy Gonzales Kıdemli Üye

Seviye:
    rota vermiş olduğum konuda yazılı uğur.

Uğur AKIŞ

Uğur AKIŞ Üye

Seviye:
    Evet gördüm okonuyu bende yazmıştım.Fakat Özgür abi geri gelirken Ucakla veya otobüsle geleceğini söylemiş.Olmadı ben İzmir'de sizden ayrılırım.İzmir'de 1-2 hafta kalırım sonra tekrar pedallara kuvvet :) Sabırsızlıkla beklıyorum.

mammoth bunu beğendi.
  9. mammoth

mammoth Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu ne heyecandır böyle, maşallahh maşallahh... :) Haklısın aslında Uğur. Ben bile bir aydır hazırlanmaya çalışıyorum. Önümde bir buçuk ay daha var gitmek için ama heyecan sürekliliğine koruyor. (:) Bu arada müjdemi vereyim. 3 Temmuz Cuma akşamı Sedona Borla m altımda olacak... ((:)

10. mammoth

mammoth Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Gelirken trenle geleceğim Uğur...

11. Burak Yılmaz

Burak Yılmaz Forum Demirbaşı

Seviye:
    merhabalar..aslında izmir iyi bi tur olurdu. :) kendimi ayarlayabilirsem katılmayı isterdim..

Uğur AKIŞ

Uğur AKIŞ Üye

Seviye:
    Tabi abi şuanda biz 3kişi gözüküyoruz.Gelirseniz eğlenceli geçeceğine emin olabilirsiniz.Özgür abiyle aynı zamanda cıkacagım ben.Özgür abi Antalya'ya devam edecek.Ben İzmirde kendisinden ayrılacagım.Sebebi ise gelirken trenle gelmesi.Gelirkende pedala asılsa :eek: devam ederdim ama malesef.Ama git geli bisikletle yapıcak abilerim varsa taa Van'a kadarda giderim sorun olmaz :)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_8-49-0.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
upload_2016-4-29_8-53-12.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
1.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...