İstanbul boğazında bisikletle işe gitmek..

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522

Beğenmiş olmanıza sevindim. Benzerlerini edinirsem seve seve ve zevkle paylaşmaya devam edeceğim

Kardeşim ilgin için teşekkürler.. Çok kısıtlı imkanlar ve dar zamanda ve birçok tersliğe rağmen; treni Ankara'nın Kayaş istasyonunda yakalamayı başardım..

Keşke yanımızda olsaydınız, hem de tüm Eskişehir tayfasıyla birlikte Sizi çok özledim, arkadaşlara selamlar..

Şuan foto ekleyemiyorum, ama şöyle bir süpriz haberi vereyim sana; O da benim telefona 1gb hafıza kartı taktım bu gezi için.. Sağ salim turu tamamlayabilirsem, artık dönüşte ilk boş vakitte buraya ekleyeceğim ;)

beğenmene sevindim kardeş, inş.daha güzel geziler ve bisiklet dolu enstantaneler sana da nasip olur...

@cyilmaz
bilgiler için çok teşekkürler selamlar

Scudo

beykan

Forum Demirbaşı
Tepki
101
bursalıyım ankarada okuyorum bilkent üniversitesinde... ama İSTANBUL AŞIĞIYIM ayrıca uzun süredir bisiklet almaya calışıorum trek6500D yi çok almak istemiştim ve hayalimdeki şeyde istanbulu TAM olarak senin yaptığın gibi turlamak istiyorum İŞALLAH bana da kısmet olur:) ÇOK SEVDİM FOTORAFLARINIZI... kazasız belasız kefifli sürüşler diliorum çok teşekkürler fotoraflarınız için...

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
resimler harika insani özendiriyorsun valla gezintiye çıkmış olduk çok sagol süper

Karolin

Üye
Tepki
0
aylar olmuş o resimleri gönderdiğinize ama gerçekten çok güzel. yaz aylarında adadan her sabah ve her akşam binbir işkence ile adaya giderken bile bu kadar keyf duymamıştım ama sizin bu resimleriniz sayesinde ada'dan istanbula dönerken yada adaya giderken etrafıma daha çok bakıcam :) bisiklet olayına gelince bisiklet de amma janjanlı öyle :) biz de anca adalarda bisiklet kiralarız böyle :)
tekrar söylüyorum ellerinize ve ağzınıza sağlık çok güzel resimler ve espiriler.

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522

Ben teşekkür ederim. Siz böyle mesajlar yazdıkça; insanda bir iş becermişim edasıyla, yenilerini üretmek için heves oluyor. Bunu da itiraf edeyim :D

Çevremizde bisikleti biraz daha yaygınlaştırmada yardımcı olabilmişse bu konu ne mutlu bana :)

Doğayı sevmek kendinizi ve çevrenizi sevmekten başlar. Çevresine ve doğaya saygılı tüm arkadaşlara selamlar

simoniuğur

Daimi Üye
Tepki
185
hem sporunu yapıyorsunhemde işini hemde her sabah boğaz havası alıyorsun brova

Tepki
212
Bravo Özcan, seni ben de kutluyorum..:)
Ve bu gibi yazıların diğer bisiklet seven dostlarda da
bir özlem yaratmasını umuyorum..Bisiklet bir ulaşım aracı olarak
neden kullanılmasın ?, yeterli istek olduğunda bütün bahanelere
bile çare bulunabilir..

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
sevgili özcan kardeşim gözlerimde tüten istanbulu düşler ülkkesi peri bacalarının diyarı kapadokyaya kadar getirdin.seni kutluyorum.ayrıca yaz kış dört mevsim tüm arkkadaşlarımız,işlerimize varacagımız tüm her yere bisikletimizle gitmeli diyorum.bu konuda sen şanslısın...sevgiyle

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522

@candede

Fikirlerinizi yazdığınız için tşk.ler arkadaşlar.. Dilerim bu konu, bisikletli aktif bir şehir yaşamı için örnek olur.. Çabamız kişisel olsa da.. Dilerim birgün daha yaşanılası bir İstanbul'da benzer yolculuklar için daha ferah ve huzurlu ulaşım ağı ve altyapısı oluşur. Ben göremesemde belki çocuklarım görebilir :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Önder Özdoğan