İstanbul Bodrum

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında caner adsız tarafından paylaşıldı.

1. caner adsız

caner adsız Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. Evet hayalimdeki yolculuğa çıkmaya çok yakınım. İlk defa bu kadar uzun bir tur yapacağım. Temmuzun ikinci haftasında, 7 veya 10 günlük istanbul'dan başlayıp Bodrum'da bitecek bir yolculuğa çıkacağım. Bunun için biraz bütçe ayırıp, şehir merkezlerinde pansiyon tarzı yerlede konaklamayı, diğer koşullarda çadır atmayı düşünüyorum. Dönüşü Bodrum'dan otobüsle yapacağım. O tarihlerde bu rotada tur yapmak isteyen varsa bir yol arkadaşı ile yola çıkmak isterim. Rota planım daha hazırlık aşamasında ancak kaba taslak şöyle;

1. Gün:İstanbul-Tekirdağ (şehir merkezinde konaklama veya kamp yerinde çadır kurma) 115 km
    2. Gün: Tekirdağ-Gelibolu 130 km veya tekirdağ-Şarköy 87 km
    3. Gün: Gelibolu-Ezine 90 km veya şarköy-ecebat 96 km
    4. Gün: Ezine-Altınoluk 60 km
    5. Gün: Altınoluk-Dikili 96,6 km
    6. Gün: Dikili-İzmir 112 km
    7. Gün: İzmir-Kuşadası 101 km
    8. Gün: Kuşadası-Didim 72 km
    9. Gün: Didim-Bodrum 95 km

Bahadır Aktaş bunu beğendi.
  2. fatihkaya

fatihkaya Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    yol bisikleti kullanıyorum, bende böyle bir gezi düşünüyorum, zaman konusunda pek bi sıkıntım yok ancak yük taşıyamayacağım için pansiyon konaklama yapabilirim bu konuda bi planlama yaparsan katılabilirim.

İlginizi Çekebilir

nibali1_3387201b.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
sporcu içeceği.jpg
Bir çoğumuz hafta içi kısa, hafta sonu 100+ km yol yapıyoruz. Bisiklet ile ilgili her şeye dikkat ediyoruz ama kendimiz hariç. İşte uzun yol alıp laktak seviyesini (hamlama) yüksek tutmak ve...
upload_2015-11-18_17-9-12.png
Canyon Strava'daki son 30 aktiviteni inceleyip, sınırlarını zorladığın bir aktiviteyi bulup, ödülü 'Canyon Exceed CF SLX' olan bir yarışmaya da dahil ediyor. Strava kullananlar, beklemeye gerek...