İstanbul Bisikletlisi - Günlük Olaylar #4 (video)

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
Merhabalar, selamlar...

Günlük olaylar serisi ile tekrar buradayım. Bu sefer ufak 1 kaza ile görüntüye başlıyorum. Fakat diğer görüntülerde kazaya ramak kala veya hafif frenlemeler ile kurtarışlar mevcut (cümle devrik gibi oldu).

Kısaca özet geçmek gerekirse, kapı açmalar, ters şeritler, hafif düşmem ve ani araç durmaları gibi şeyler var videoda. Yorumlarınıza her zamanki gibi açığım, lakin kötü yorumu da bi yere kadar kabul ediyorum biliyosunuz. İyi seyirler, haydi eyvvvallaaaah.

Önemli dipnot: abone ol tuşuna basmak bedava.

• Beğen
Tepkiler: ElcaSeJawS
Scudo

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
Her zaman söylüyorum şu videolara bi renk ayarı yap diye :) Renkler çok soluk. Biraz oynasan canlanacak. Sualtı kabı da görüntüyü biraz bozuyor gibi. Çekimler ve görüntüler hoş ama ben de böyle şeylere takılıyorum napayım :D

• Beğen
Tepkiler: Bugraacik

ElcaSeJawS

Forum Bağımlısı
Tepki
575
İsim
fatih
Bisiklet
Cannondale
Birde hep gidon niye cekiyorsun az daha yukarıya kaldırıp onunu yolu gormuyoruz :D Yenımı aldın gidonu reklam yapıyon heheheheheheh ;) Bu arada bizim semtten fatihten cok gecıyorsun oralar sorunludur yayalar arabalar motorlar ıkı kat dıkkat et.

• Beğen
Tepkiler: Bugraacik

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
@Birhan K. Ya hocam onu gene unuttum, bi dahakine sözüm olsun umarim unutmam :D

@ElcaSeJawS 23 yıldır Karagümrükte yaşıyorum hocam, cok iyi bilirim yayasını şoförünü, cidden dediğiniz gibiler :D
Kamera açısını her seferinde yukari kaldırıyorum fakat titresimden biraz inmiş sanırım. Göğüs aparatı ile ilk deneyimim oldu, dediğiniz gibi bi tık daha yukarı kaldırabilirim.

• Beğen
Tepkiler: Birhan K.