İstanbul Bisikletlisi - Günlük Olaylar #4 (video)

Konu, Bisiklet Kaza Haberleri kategorisinde Bugraacik tarafından 16 Mayıs 2017 tarihinde paylaşıldı.

1. Bugraacik

Bugraacik İstanbul Bisikletlisi

Adı:
    Buğra Açık
    Bisiklet:
    Carraro
    Sponsorlu Merhabalar, selamlar...

Günlük olaylar serisi ile tekrar buradayım. Bu sefer ufak 1 kaza ile görüntüye başlıyorum. Fakat diğer görüntülerde kazaya ramak kala veya hafif frenlemeler ile kurtarışlar mevcut (cümle devrik gibi oldu).

Kısaca özet geçmek gerekirse, kapı açmalar, ters şeritler, hafif düşmem ve ani araç durmaları gibi şeyler var videoda. Yorumlarınıza her zamanki gibi açığım, lakin kötü yorumu da bi yere kadar kabul ediyorum biliyosunuz. İyi seyirler, haydi eyvvvallaaaah.

Önemli dipnot: abone ol tuşuna basmak bedava.

ElcaSeJawS bunu beğendi.
  2. Birhan K. Forum Bağımlısı

Her zaman söylüyorum şu videolara bi renk ayarı yap diye :) Renkler çok soluk. Biraz oynasan canlanacak. Sualtı kabı da görüntüyü biraz bozuyor gibi. Çekimler ve görüntüler hoş ama ben de böyle şeylere takılıyorum napayım :D

Bugraacik bunu beğendi.
  3. ElcaSeJawS

ElcaSeJawS Forum Bağımlısı

Adı:
    fatih
    Bisiklet:
    Cannondale
    Birde hep gidon niye cekiyorsun az daha yukarıya kaldırıp onunu yolu gormuyoruz :D Yenımı aldın gidonu reklam yapıyon heheheheheheh ;) Bu arada bizim semtten fatihten cok gecıyorsun oralar sorunludur yayalar arabalar motorlar ıkı kat dıkkat et.

Bugraacik bunu beğendi.
    Bugraacik

Bugraacik İstanbul Bisikletlisi

Adı:
    Buğra Açık
    Bisiklet:
    Carraro
    @Birhan K. Ya hocam onu gene unuttum, bi dahakine sözüm olsun umarim unutmam :D

@ElcaSeJawS 23 yıldır Karagümrükte yaşıyorum hocam, cok iyi bilirim yayasını şoförünü, cidden dediğiniz gibiler :D
    Kamera açısını her seferinde yukari kaldırıyorum fakat titresimden biraz inmiş sanırım. Göğüs aparatı ile ilk deneyimim oldu, dediğiniz gibi bi tık daha yukarı kaldırabilirim.

Birhan K. bunu beğendi.
  1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat