İstanbul-Balıkesir

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar haziran sonu gibi istanbuldan Balıkesir altınoluka gitmeyi planlıyorum, muhtemelen Çanakkale üzerinden olucak, yakın tarihlerde bu güzergahlar da olucak olan varsa birlikte pedallayabiliriz :)

Scudo

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
@ugurhas2492

olabilir kardeşim. haberleşelim özelden.

Tepki
0
27-28 haziran çıkış tarihli olucak, benim varış noktam Balıkesir Altınoluk , rota ve gün problemim yok , katılmak isteyen arkadaşlar varsa ozelden iletişime gecebiliriz.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Haziran başı (seçimden sonra 10 haziran gibi) olursa Beylikdüzü çıkışlı Çanakkaleye gitme planım var. Haziran sonu uymuyor, 18'ine kadar dönmem lazım. Tarih sana uyarsa yol arkadaşı olması çok iyi olur. Veya sana uymazsa ben tarih olarak bu konu altında bu niyetimi ilan edeyim. Teşekkürler.

Tepki
0
İs yerinden iznimi bu tarihlere ayarladım , bi iki gün dışında çok oynama yapamam malesef. Eğer gidicek olursan, rotanı ve tecrübelerini paylasırsan sevinirim :)

Clients

Üye
Tepki
145
İsim
Turgay
Bisiklet
Scott
İki arkadaş ağustos ayında gitmeyi planlıyoruz. Aynı tarihe denk gelseydi güzel olurdu

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
25 Temmuz Cumartesi istanbul-balıkesir(altınova)turu yapmayı planlıyorum. Katılmak isteyen olur mu?

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
@Fatih Ç.T. hocam çok isterdim katılabilmeyi ama bu seneden geçti benim için umarım bir yol arkadaşı bulursunuz.
bende benzer güzergahı yapmak istiyorum ( çanakkale başlangıçlı ) rotanızı ve planınızı paylaşırmısınız

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
@ziinal henüz rota belli değil. Yalova veya bandırma üzerinde feribot ile olacak. Günde 80-120 km ve ortalama 20 km/sa hız ile gidilecek.

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
Ben surekli yenikapi bandirma baglantili olarak balikesire gidiyorum. sabah 7deki deniz otobusu 09.30da bandirmada oluyor ve sonrasi da yaklasik 110 km. 4 saatte gidiyorum. Susurluga kadar oldukca guvenli ancak susurlugu gectikten sonraki rampalar riskli. Dikkat edin.
Susurlukta Yasa tesislerinde tost yiyin.