İstanbul Avrupa yakasında kamp alanı

Tepki
13
Bisiklet
Sedona
Merhaba arkadaslar, avrupa yakasinda cadir kurup gecenin tadini cikarabilecegim sessiz sakin guvenli ve ulasimi rahat bir yer var midir acaba ? Yorumlariniza ihtiyacim var :)

Scudo

Ersydn

Aktif Üye
Tepki
110
İsim
Ersoy Aydın
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti

elfoonn

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Scott
Biraz geç oldu ama, bana göre istanbulda kamp yapılabilecek en güzel mekan Çatalca Çilingoz.. Ormanın içinden geçip mavi denize akıyorsun ve kamp alanı mevcut ben yıllar önce gitmilştim yolları patikaydı şimdi ise asfalt ve kamp alanı olduğunu duydum. Yalnız yağmurlu havalarda kamp alanı sıkıntı yaratabilir çünkü ormanlık alandan gelen su direk sahile akıyor.

• Beğen
Tepkiler: Ersydn

veyselozcelikk

Aktif Üye
Tepki
391
İsim
Veysel
Bisiklet
Giant
Merhaba dostum. Kilyos, Kısırkaya, Demirciköy ve çevrelerinde oldukça güzel doğal yerler var. 3.Köprü inşaatı dolayısıyla yolun küçük bir kısma stabilize olsa da gitmeye değer.

Ersydn

Aktif Üye
Tepki
110
İsim
Ersoy Aydın
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@elfoonn orası gerçekten harika bir yer

• Beğen
Tepkiler: elfoonn

mersault

Daimi Üye
Tepki
285
İsim
İlhan G.
Bisiklet
Carraro
Adalarda olabilir.

ÇaNakkaLeRuHu

Forum Bağımlısı
Tepki
5.645
İsim
MuHammeT
Bisiklet
Merida
Arnavutköyden Çatalcaya kadar orman içinde heryerde kamp yapabilir doğanın güzelliklerini izleyerek yol alabilirsiniz. Yol üstündeki Mesire alanları ( Taşoluk, Tayakadın v.s.) çok güzel ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mekanlar. Durusu tarafında ismini hatırlayamadığım bir sürü piknik ve mesire alanları mevcut. Sadece yola çıkın ve sürün asla kampsız kalmazsınız bu güzergahta :harika:

serhat1299

Aktif Üye
Tepki
111
@ÇaNakkaLeRuHu
@ÇaNakkaLeRuHu

sıraladığınız yerler ben ve arkadaşlarımın ilk fırsatta gidip gezeceğimiz ve kamp yapacağımız yerler.sabırla baharı bekliyoruz.

ÇaNakkaLeRuHu

Forum Bağımlısı
Tepki
5.645
İsim
MuHammeT
Bisiklet
Merida
@serhat1299

İnşaAllah. ALLAH(C.C.) ömür verir ise ben her daim buralardayım. Kılavuz felan lazım olursa iştirak etmekten memnuniyet duyarım ;):harika: Tabi davet ederseniz :D

• Beğen
Tepkiler: M.A.Y.

serhat1299

Aktif Üye
Tepki
111
@ÇaNakkaLeRuHu
Ne demek kardeşim sizin gibi güzel insanlar ile gezmek dolaşmak bizim için bir fırsat ve kazanç olur [emoji106]

• Beğen
Tepkiler: ÇaNakkaLeRuHu