İstanbul-Atilla Bisiklet Takımı

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
-Atilla Bisiklet Takımı Bisiklet Federasyonunda 'İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü' olarak gözükmektedir.
-Takım sahibi eski milli bisikletçi 'Atilla Atay'dır.
-Adres = Nuh Kuyusu Caddesi No: 88/B Altunizade/İSTANBUL
-Telefon = 0216 474 76 06
-E-mail = info@atillabisikletklinigi.com

Takımın kendi internet sitesindeki açıklaması ;

'Bisiklet takımımız yol ve dağ bisikleti kategorilerinde İstanbul'da faaliyet gösteren tek resmi bisiklet takımıdır. Takımımız bisiklet sporunu yapmak isteyen herkese açıktır. Gerçek anlamda spor yapmak isteyen, imkanı olmayan fakat kendindeki gücün farkında olan, bisikleti olmaması ya da yedek parça sıkıntısı çektiği için bu sporu yapamayan herkes bize başvuruda bulunabilir. Ferdi sporculuğun zorluklarını çok iyi bildiğimiz için spor yapmak isteyenleri bir araya getirmek onların gelişmesinde yardımcı olabilmek, onları daha iyiye taşıyabilmek ve de yapılan her türlü müsabaka ve aktivitelerde onların rahatını en üst seviyede tutabilmek bizlerin ilkelerinin temelini oluşturmaktadır. Aile ortamı gibi bir ortamda birlikte sahip olunabilecek başarıların bedeli paha biçilemez değerdedir. Takım ruhunu taşıyabilecek ve spor yapmak isteyen herkesi aramıza bekliyoruz'

Not = Kulüple ilgili sorularınızı buraya değil,yukarıdaki iletişim yolları vasıtasıyla sorunuz.

Scudo

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Bu soruları burada soruyorum ; ben de yıldızlar seviyesinde bir takım kurmak istiyorum ve diğer arkadaşlarında bazı şeyleri öğrenmesini istiyorum.

1.Klübün harcamaları için sponsorunuz var mı?

2.Ortalama bütçeniz nedir?

3.Antrenörünüz kimdir?

4.Bizlere antreman programlarınız hakkında ortalama bir bilgi verebilir misiniz?

5."bisikleti olmaması ya da yedek parça sıkıntısı çektiği için bu sporu yapamayan herkes bize başvuruda bulunabilir" demişsiniz , ben de yıldız takımını kurarken bisikletleri kendim almak istiyorum . Siz de malzeme ve bisiklet desteği veriyor musunuz?

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Ben kulüp bünyesinde değilim.Konuyu paylaşım için açtım.Kulüpte olsam bile sorularınızı yönetimden birilerine sormanız gerekir.Takım kurma düşünceniz çok güzel, yukarıdaki iletişim yollarıyla Atilla Atay'a ulaşırsanız size yardımcı olacağından eminim.

Serkan TELYAKAR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.492
Foruma bir daha yazmamak üzere bir karar almıştım fakat bu konu için takım idarecilerinden biri olarak yazma zorundalığım var.Free Kartal konu için takım adına sana teşekkür ederiz.:in:

Ali hocam kalkıştığınız iş çok zorlu bir iş.İnşallah umduğunuz şekilde ilerler ve gerekli destekleri toplayabilirsiniz.

cevaplarımız;

1-Kulübümüzün %95 mali yükü Atilla hocamızın sırtında olmakla beraber geriye kalan %5 lik kısmını belediyelerin yardımıyla idame ettiriyoruz.
2-Ortalama bütçemiz yıllık yaklaşık 70-90 bin lira arasında değişmektedir.Takımımıza kayıtlı 41 sporcumuz olmasıyla beraber aktif olarak yarış koşan 35 sporcumuz bulunmakta.
3-Öncelikli antrenörümüz öncelikle eşsiz bilgileri bizimle paylaşan ve gerçekleştirmemizi sağlayan Atilla ATAY hocamızdır fakat kulüp antrenörü olarak Ali Emrah Ayyıldız görev yapmakta ve düzenleri o sağlamaktadır.
4-Bu bilgileri takım sitesindeki iletişim bilgilerinden bize ulaşırsanız elbette bildiririz.
5-Gerçekten ihtiyacı olan ve bu sporu gerçekten yapmak isteyen herkese kapımız her zaman açıktır.

Soru ve cevaplarınız için lütfen takım iletişim bilgilerinizi kullanınız.

Saygılarımla.

Serkan TELYAKAR
Atilla Bisiklet Takımı
Yol Bisikleti Takım İdarecisi
Takım Mekanisyeni

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
@cannonfire

Asıl ben size bisikletsporuna verdiğiniz destek için , Türkiyenin merkezi denilen,15 milyonu aşkın nüfüsu olan İstanbuldaki tek takım olduğunuz için teşekkür ederim.Takımınıza katılmayı çok isterdim fakat bazı sebeplerden dolayı katılamıyorum.Sizlere başarılar dilerim.

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Bütçeniz gerçekten tahminlerimin üzerindeymiş . İnşallah bizde muvaffak oluruz.

Karşılaşılan güçlükler nelerdir ? Bilgi verebilir misiniz?

Kusura bakmayın ,buraya yazmış bulundum .Klüp sitesiyle irtibata geçeceğim

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

speed_time_onur

Aktif Üye
Tepki
2
bende aydın nazillide yeni başladım yarış bisikleti binmeye 2 senelik bir yarış bisikleti binicisiyim günde 50km yol yapıyorum bazen hafta sonları çeşitli yerlere gidipantreman yapıyorum 150 km yol gidiyorum bennim lisansım yok birde bisiklet olarak peugeot bisikletim var ama çok iyi durum da bu yaz yeni bisiklet alıcam orta ayarda alimünyum kadro başka şehirlerden sizin gruba katılabiliniyormu onu soracaktım

Bariskkk

Forum Bağımlısı
Tepki
326
İsim
Barış KKK
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar ben bu takımdanım kısaca bilgi vereyim İstanbulda oturan herkes katılabiliyor. Bisiklet uygun olduğu sürece (ağırlık,vites...) yarışlarda kullanmak mümkün. Saygılar

bozokaydin

Daimi Üye
Tepki
156
Takımla alakası yok fakat Atilla Bey ile fikir sahibi olunması için yazıyorum. Full jant dahil Shimano XTR donanımlı bisiklet istediğimi söyledim, sizin için gereksiz, uzun ömürlü de olmaz, tavsiye etmiyorum ama isterseniz de toplarım dedi. Bunun üzerine vazgeçip çok daha hesaplı bir bisiklet aldık.

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

Bariskkk

Forum Bağımlısı
Tepki
326
İsim
Barış KKK
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@orhan mammadov

Merhaba kardeşim ben bu klüptenim herhangi bir ücreti yok. İnternetten atilla bisiklet takımı yaz telefon numarası çıkıyor. Oradan ara konuş yani katılmak istiyorsan.

xibabla

Üye
Tepki
55
Bisiklet
Cannondale
Kurstan ziyade, işin teknik kısımından iyi anlayan bir bisikletçinin yanında bir süre gönüllü çalışılarak da bu iş öğrenilebilir.

Bariskkk

Forum Bağımlısı
Tepki
326
İsim
Barış KKK
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selamınızı iletirim.

kadircan daglar

Aktif Üye
Tepki
42
Bende Katılma Şartları İnceledim Ama Yaş Sınırını Fark Edemedim. Tek Başıma Gez Gez Sıkıldım. Hemde Bisiklet Sporumu İlerletmeyi Düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

Bariskkk

Forum Bağımlısı
Tepki
326
İsim
Barış KKK
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@kadircan daglar

Yaş sınırı yok. İsteyen herkes katılabiliyor. Siz kaç yaşınızdasınız ? sormak istedim.

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

Bariskkk

Forum Bağımlısı
Tepki
326
İsim
Barış KKK
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Takımda zaten 1995 liler çok ilk sayfadaki numaradan arıyıp ulaşabilirsiniz birde çengelkköyden barış tavsiye etti dersiniz.