İstanbul > Artvin turu için yardımcı olur musunuz?

Fatih Kibar

Aktif Üye
Tepki
78
İsim
Fatih K.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Merida
Arkadaşlar merhaba,

1 Haziran Çekmeköy çıkışlı Şile > Artvin kıyı sınır boyunu turlamayı düşünüyorum şuan için rota hazırlığı yaptım şimdi ise Kültür ve Turizm sitesinden gezilecek yerlere bakıyorum sizlerde bana bu konuda yardımcı olur musunuz rica etsem bu rotayı daha önceden turlayan arkadaşlardan özellikle nerelerde konaklanır, nereler gezilerek fotoğraflanır gibi konularda yardımcı olurlarsa çok sevinirim ayrıca rota üzerinde bana kapılarını açacak misafirperver arkadaşlar varsa çok minnettar olurum, şimdiden ilginiz ve manevi yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Scudo

five

Part time turcu
Tepki
3.962
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,

Forumdaki Samsun-Sarp ve İstanbul-Samsun tur yazılarım size yol hakkında fikir verebilir.

Konaklamaları otelde yaptığım için eğer çadır düşünüyorsanız pek yardımcı olamam ama yol durumu ve bazı görülecek yerler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kazasız ve kayifli turlar

five

• Beğen
Tepkiler: Fatih Kibar

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Şehirlerarası geziler bölümünde gitmek istediğiniz rota ile ilgili bolca yazı var... İncelemenizi öneririm. İstanbul - Samsun ve Samsun - Riza arasını bende gittim... Takıldığınız yerlerde yardımcı olmak isteriz... Şimdiden iyi yolculuklar...

• Beğen
Tepkiler: Fatih Kibar

Fatih Kibar

Aktif Üye
Tepki
78
İsim
Fatih K.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Merida
@five
Teşekkür ederim inceleyeceğim.

Fatih Kibar

Aktif Üye
Tepki
78
İsim
Fatih K.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Merida
@M.Ozkul

Hemen inceleyeceğim teşekkür ederim. Takıldığım bir yer olursa danışmak isterim tabi ki, yardımlarınız için tekrardan teşekkürler.

Ensar Koca

Üye
Tepki
4
Ordudan Sarp sınır kapısına kadar sana çok güzel bir rota önerisinde bulunabilirim. Merak ettiğin her türlü ayrıntıyı da cevaplayabilirim. Verdiğim linkte alternatif bir rota var incelemeni tavsiye ederi ;)

(link)

Fatih Kibar

Aktif Üye
Tepki
78
İsim
Fatih K.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Merida
Teşekkür ederim gezilip görülesi yerler var. Henüz tura vakit var rota üzerinde revizyonlar yapacağım zaten.

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Fatihçiğim geçen yıl Gürcistana giderken Artvine kadar senin gitmek istediğin rotayı takip etmiştim. Bloğumdan takip edip fikir sahibi olabilirsin. Yolboyunca çadırda konaklayabileceğin ücretli ve ücretsiz yerler mevcut. Artvine kadar gitmişken yolu biraz daha uzatıp Şavşat Karagölü de görmeni öneririm.
Ayrıca muhtemelen Artvine ulaştığında Kafkasör şenliklerine de denk geleceksin. Eğer daha önce gitmediysen gidip görmeni tavsiye ederim.

Fatih Kibar

Aktif Üye
Tepki
78
İsim
Fatih K.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Merida
@Orhan Kılıç
Orhan ağabeyim teşekkürler zaten takipteyim seni ve blog siteni okumaktayım Gürcistan turuna da rastladım zaten okuyacaklarımın arasında önerin için ayrıca teşekkürler henüz vakit varken zaten rota da muhtemelen revizyon yaparım keza gidip görülecek yerlerde öyle olacaktır. İnanıyorum o turun çok yararlı olacak bana benim tur öncesi. Saygılar ağabey.