İstanbul-Antalya turu için tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Adem Gül tarafından paylaşıldı.

1. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar başlıktada belirttiğim üzere 3 arkadaş İstanbul çıkışlı antalya varışlı tur yapmak istiyoruz. Haliyle konaklamalı olacak ( kamp malzemeleri dahil.). İstanbul'da oturduğumuz ve Kütahya'da okuduğum için, rotanın tam ortasında dinlenebileceğimiz bir ev olacak. Sizden ise deneyimleri olan yada bilgisi olan arkadaşlardan istediğim ; bu rota üzerinde kamp yapılacak güvenli nereler vardır ? Camping alanlarıda olabilir. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Ayrıca kamp ya da tur üzerine konu dışı dahi olsa eklemek istediğiniz şeyler varsa lütfen çekinmeyin.
    Birde uzun tur öncesi bisiklet bakımı nasıl yapılır ?
    Turda karşılaşılacak tipik arızalar nelerdir? bu tarz konular hakkındada yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

şamilkafkas bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

IMG-20160608-WA0003.jpg
Arkadaşlar hepinize merhaba. Temmuz ayı içinde Trabzon-Samsun istikametinde bir tur planım var. Plan hergün farklı bir fikirle değişebiliyor. Asıl niyetim bir performans turu olması yönünde fakat...
4.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
IMG_20160426_171943.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...