Satıldı İST:Asics ( Onitsuka Tiger ) Ayakkabı

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında yiğit yıldırım tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yiğit yıldırım

yiğit yıldırım Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar ayakabıyı geçen hafta aldım ve ayağıma küçük geldiği için hiç giyemedim.Rengi kahverengidir ve 42 numaradır . Kutusu ,kağıtları vs. mevcuttur . Ayakkabı numarası 41-41,5 olanlar için idealdir
    İstediğim fiyat 105 TL

Temsili resmi ve linkini koyuyorum , isteyen olursa kendisinin resimlerini de çekebilirm.Heryere kargolarım.Özel mesaj yada mail yoluyla ulaşabilirsiniz yighit@hotmail.com
    http://www.hepsiburada.com/Liste/h0...Id=sporbar13790&categoryId=27045582#Gorseller

yiğit yıldırım

yiğit yıldırım Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar ayakabıyı geçen hafta aldım ve ayağıma küçük geldiği için hiç giyemedim.Rengi kahverengidir ve 42 numaradır . Kutusu ,kağıtları vs. mevcuttur.Ayakkabı numarası 41-41,5 olanlar için idealdir
    İstediğim fiyat 105 TL Heryere kargolarım .
    Mail ile ulaşabilirsiniz :yighit@hotmail.com
    Kendi resimleri:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-47-32.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...
upload_2017-5-5_23-19-21.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.