Isparta Bisiklet Grubu

goldboy

Üye
Tepki
20
Isparta ve çevresinde ikamet eden,amatör-profesyonel ayrımı yapmaksızın bisiklet sevgisi taşıyan ve etrafına bisiklet sevgisini aşılamak isteyen,bisikletçilerin sorunlarına çözüm aramak için istişarelerde bulunmak ve yetkili mercilere bildirmek ,için genç-yaşlı kadın-erkek ayrım-gayrımı yapmadan,pedal kardeşliği-dostluğu anlayışında olan herkes buyursun gelsin!..
Şu an için 15-20 kişiyiz umarım bu sayımız artar:)
Saygılarımla...

Scudo

Caner Öğülmüş

Daimi Üye
Tepki
157
hayırlı olsun Isparta'ya senede bir iki kere arkadaşımı ziyaret için geliyorum.Umarım görüşmemiz kısmet olur başarılar diliyorum

• Beğen
Tepkiler: goldboy

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
@goldboy

hehe hayırlı olsun diyorum ama düzenli turlar düzenlemek dileğiyle :)

nerde ne zaman nasıl bekliyorum ???

goldboy

Üye
Tepki
20
Haftanın belli günü belli saatinde kesinlikle şehir içi bir tur yapılacak,bunun yanında diğer keşif turları için istişare şart...

goldboy

Üye
Tepki
20
Merhaba Arkadaşalar,bu duyurum bilhassa facebook kullanmayan Isparta'da ikamet eden bisiklet sevdalılarına,IBG yani Isparta Bisiklet Grubu olarak 7-8 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kamplı Afyonkarahisar-Başmakçı Bisiklet Şenliğine davetliyiz şu ana kadar yaklaşık 4 arkadaş katılmayı düşünüyor,sizlerde düşünüyorsanız en geç 3 Mayıs akşamına kadar bana ulaşmaya çalışın.Ulaşımı kendi imkanlarımız ile bir araç ile halletmeyi düşünüyoruz etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgi aşağıdaki linktedir.Yemek ikram,çadır kamp alanı vs.herşey organizasyon komitesince karşılanmaktadır bize düşen sadece kişisel eşyalarla birlikte,çadır ve tabiki de bisikletimiz
Görüşmek dileğiyle...
(link)

IBG Isparta Bisiklet Grubu

Mustafa PEKTAŞ
GSM : 0505 691 02 40

goldboy

Üye
Tepki
20
Facebook kullanıcıları için IBG yani Isparta Bisiklet Grubu'nun güncel bisiklet ve tur haberlerinin yanında grup üyeleri ile buluşma noktası burası buyrun gelin :)

ISPARTA BİSİKLET GRUBU

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ıspartadan bu yaz mezun oldum ya.grubunuzdan haberim yoktu :(((. keşke bilseydim beraber pedal çevirirdik ama kısmet degilmiş. Hepinize sevgiler !! kolay gelsin iyi eylenceler!!!!

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
http://i1096.photobucket.com/albums/g336/gencosmanbircan/3562-bayram_tebrigi.jpg

Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,hayırlı bayramlar dilerim.Malatya dan çok selamlarımla