İspanya'da Decathlon'a girdim. İşte resimler işte fiyatlar..

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Bu bölümü yorumsuz sunuyorum.. 19.05.2011 saat 16.00

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Muratcan Gümüş

Daimi Üye
Tepki
192
Paylaşım için çok teşekkürler, mağazayı gezmiş kadar oldum.. ürünler harika bol çeşit var fiyatlarda eh işte :D inşallah böyle büyük bir yere benimde gitme şansım olur, tekrar teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: tolga1976

Aytaç Kalyoncu

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Trek
Allahtan gidemiyorum böyle yerlere cidden ne yapacagımı şaşırırım, fiyatlar da bize göre oldukça uygun gözüküyor

• Beğen
Tepki
22
@Tolga Ayla

Fiyatlar genel olarak fazla gibi geldi bana. Birkaç gün önce Ankara Kentpark Decathlondaydık arkadaşımla, biraz alışveriş ve bolca inceleme yaptık bisiklet aksesuarları üzerine.

İlk olarak şunu söylemeliyim ki, fotoğraftaki ürünlerin neredeyse hepsi Ankaradaki mağazada da mevcut. Bunun yanında yukarıdaki fotoğraflardaki ürünlerin fiyatlarını hemen hemen tam olarak hatırlıyorum, şöyle ki;

*Kasklar 35-45 euro gözüküyor, burda 45-65 TL civarında olduğunu hatırlıyorum.

*Sigma 509 15 euro burda 42 TL

*El pompası 5 euro burda 9 TL

*Paça plastiği (adını tam bilmiyorum, yukarıda fotoğrafı var) 3 euro, burda 5 TL

*Trainer 150 euro, burda 375 TL

Ürün çeşidi daha fazla olabilir ancak fiyat bakımından avantajı olmadığını görüyorum. Bisikletlere çok dikkat etmedim ancak burda 400 den başlayıp 1000 tl civarına kadar bisiklet vardı, onlar hakkında yorum yapamayacağım.

Saygılarımla.

Tepki
22
Bu arada aklıma gelmişken;

Bitwin markaydı sanırım neoplen koruyucu(doğru mu yazdım bilmiyorum, zincirin kadroya zarar vermesini önlemek için kullanılan cırtcırtlı kumaş) 14.90'dan, 4.90 Tl'ye düşmüş. Kalitesi çok hoşuma gitti, ihtiyacım da olunca kaptım bir tane.

Ayrıca decathlonun dandik eşofman takımı da indirime girmişti, içi komple fileli eşofman takımı 60 dan 28 TL'ye düşmüş. Ellerinde son kalanlar diye düşünüyorum.

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
bölüm 2.. İstanbul'daki Decathlon!a girma şansım olmadı, zaten buraya gelmeden 1 hafta önce öğrenmiştim Decatlon mağazalarını ki arkadaşlar yaptıkları uygun alış verişi anlatmışlardı.

Bende burada görünce girmek istedim.. İlk Decatlon'a yurt dışında girmiş oldum fakat beni asıl etkileyen ne ürün çokluğu ne de fiyatların uygun olduğu olduğu.. Beni etkileyen mağaza yönetim anlayışı idi.

Örneğin bu aşağıdaki gençler baktıkları her ürüü kurcalayabiliyordu.
(link)

(link)

(link)

Bende bakalım ne olacak deyip duvarda asalı olan bir bisikleti denemek istediğimi söyleyip bir çalışan kelepçelerden kurtarıp bisikleti aşağıindirdi. Bırakın sağını solunu incelemeyi koca mağazada turlama imkanınız oluyor. İşte olay budur..
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Tepki
22
Decathlon'un en büyük özelliklerinden biri de bu zaten, İstanbul mağazayı bilmiyorum ama Ankara mağazada bisikletlere bakarken görevli bisikleti basitçe anlattıktan sonra yerinden çıkarıp "burun mağazada biraz turlayın" dedi, biz "yok canım ne gerek var" desek de beyefendi epey ısrar etti. Zaten decathlonda koridorlar hep geniş tutulmuş, bisiklet denemeleri rahat olsun diye sanırım.

O konuda haklısınız, decathlon'un bu özelliğini çok beğeniyorum. İlk defa koşu bandını denememiz için elektrik bağlatısı yapılmış, etrafı serbest hale getirilmiş ve koşu bantlarının üzerinde "dokunmayın" tarzı bir uyarıcı olmayan bir yer gördüm ilk girdiğimde. Zaten sonrasında kanınız epey kaynıyor :)

Tepki
70
İstanbul'daki mağazadan gözlük aldım bi gezeyim dedim bisiklet bölümünü bu kadar çeşit yok :boese157:

• Beğen
Tepki
6
İstanbul Bayrampaşa Decathlon'da da bu ürünlerin çoğu var ve fiyatları aynı gibi. Ayrıca Decathlon ücretsiz spor salonu gibi bir mağaza. Bir yanda yarım saat boyunca masa tenisi oynayanlar, öte yanda badminton oynayanlar, diğer yanda kaykayla veya bisikletle gezenleri görebilirsiniz. Ben de hemen her hafta uğrayıp bir kaç set masa tenisi oynarım. :)

randie

Aktif Üye
Tepki
89
Resimler için teşekkürler. Bence Decathlon çok önemli bir boşluğu dolduruyor. Yakın zamanda İzmir Mavişehir civarına da açılması lazım. Burda bisiklet kullanımı yüksek. Ayrıca birçok tenis ve basketbol sahası, özel spor salonları var..

• Beğen

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Paylaşımınız için teşekkürler..
Ürünlerin çok büyük kısmı Ankara'daki mağazada da var şu an.. Sadece SPD ayakkabılar ve mavic jant setleri yok burda. Bunun yanında fiyatlar neredeyse aynı. Bu çok güzel bir haber bence.. Ayrıca decathlonda seri sonu tek kalan ürünler inanılmaz ucuza alınabiliyor. Geçen sene 7.90tlye rüzgarlık yelek almıştım, 40tlden düşmüştü :)

• Beğen

cruiser76

Aktif Üye
Tepki
103
Hazır konusu açılmışken decathlon istanbulda hangi ürünler var, nerden öğrenebiliriz, mesela city bike lar için jant var mı, yada jant teli, bantı gibi ıvır zıvır ürünler?

• Beğen

Şafak Başlar

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Bisiklet
b'Twin
Ben de İstanbul'dakine uğradım. Giyim olarak güzel şeyler var. Ayaküstü dolaşılmıyor vakit ayrımak lazım.

• Beğen
Tepki
59
Kesinlikle Türkiye çapında şubelerinin artması gereken bir mağaza Decathlon!

Fiyatlar hemen hemen aynı gibi. Hatta 3 hafta kadar önce İstanbul Decathlon'dan aldığım SG700 bisiklet gözlüğü 28TL idi, fakat fotolardan gördüğüm kadarı ile ispanyada 16.95€ = 38 TL.. İstanbul Decathlon daha mı ucuz ne :))

• Beğen

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Fiyatlar aynı diyorsunuz ama resimlerde Rockrider marka, önünde Magura maşası olan, bir full suspension mtb var. 880 euro (1900 TL) yazıyor üstünde. Aynısı burada da var ama yanılmıyorsam 3.000 TL civarında.

• Beğen