ispanya- türkiye

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
şuan ispanya 1 gol ile önde.ilerleyen saatlerde durum değişebilir :)

KuNDuZ

Aktif Üye
Tepki
55
10 dakika kaldı hala onlar atak yapıyor....

KuNDuZ

Aktif Üye
Tepki
55
2. yarı topun bizim yarı sahadan çıktığını hatırlamıyorum bile

TarıK F.

Forum Demirbaşı
Tepki
94
ne manyak oyun oynuolar sıradan ve basit gbi gorunuo ama aptal ediolar kasla goz arasında..caresiz kaldık

Mehmet Boran

Forum Bağımlısı
Tepki
663
Galatasaray'lıyım, fakat Fatih Terim'in bu gereksiz mimikleri insanı deli eder.Diyorum içimden ne yapıyorsun kardeşim kime nasıl taktik veriyorsun o ağzını burnunu yamultunca,üstelik antipati topluyor bence diğer ülkelere karşıda bu şekilde ,Hagi'nin sayesinde alınmış uefa kupası Fatih Terim'e iyi prim yaptırdı.Bence daha kaliteli birinin takımımızın başına geçmesi gerekirdi benim kendi şahsi düşüncem.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Galatasaray'lıyım, fakat Fatih Terim'in bu gereksiz mimikleri insanı deli eder.Ne yapıyorsun kardeşim kime nasıl taktik veriyorsun o ağzını burnunu yamultunca,Hagi'nin sayesinde alınmış uefa kupası bu adama iyi prim yaptırdı.Bence daha kaliteli birinin takımımızın başına geçmesi gerekirdi benim kendi şahsi düşüncem.

Şu da unutulmamalıdırki fatih terim türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi teknik adamıdır zaten onun içindirki milli takımın başında ! ARSENAL - CHELSEA VB. BİRÇOK KULÜBÜN Teknin trektörleri kendı mımıklerıyle oyuna mudahale edıyor en yakın örnegıde bulunt korkmaz ! sierna ! vb. yanı dunyanın en buyuklerı bu sekılde buyuk olmuslar galatasaray gıbı sonucda hagı'yı de oynatan fatıh terımdı taktık veren yoksa hagı turkıyeye geldıgınde herkes cok şişko bir işe yaramaz dedıler fatıh terım adamı mukemmel yaptı ! sevgiler...

Mehmet Boran

Forum Bağımlısı
Tepki
663
@JuMPeR

Neye göre en iyi teknik adamdır ? Size göre mi ? Hagi'yi oynatan Fatih Terim miydi,sakın başka bir yerde kullanmayın bu sözcükleri : ) Sahanın içinde takımı adeta Hagi yönetiyordu.Eğer başarılı bir teknik adam olsaydı tekrar Galatasaray'ın başına geçtiğinde yine başarıyı yakalayabilir veya yaklaşabilirdi.

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Bu muhabbet böyle uzar gider, eğer ille de futbol tartışmak istiyorsanız internette bu konular ile ilgili yüzlerce site mevcut.

Konu kilitlenmiştir arkadaşlar.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.