Işitme engellilerin bisiklet sporu çalışmalarına oyunuzla destek verirmisiniz?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında MustafaOnderATiK tarafından paylaşıldı.

 1. MustafaOnderATiK

  MustafaOnderATiK Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  1 Kasım 2007
  Mesajlar:
  629
  Beğeniler:
  790
  Şehir:
  Ordu
  Adı:
  Mustafa Önder ATİK
  Bisiklet:
  Giant
  Seviye:
  Türkiye İşitme Engelliler Bisiklet Topluluğu olarak kurulduğu 2010 yılı kasım ayından beri ; ülkemizde yaşayan "hiç bir fiziksel engeli olmayan" işitme engellilerin ; bisiklet sporu yapabilmeleri konusunda organizasyon faaliyetleri yaparak , kişi , kurum , kuruluş , işitme engelli dernekler , kulüpler ve sporcularla görüşerek ; desteklerini alarak , çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  Geçen 5 yıllık süreçte bugüne kadar yapmış olduğumuz ses getiren nice çalışmalarımız ve çabalarımız karşılığında malesef ilgili kurum ve kuruluşlar en ufak somut bir adım atmamışlardır.

  Son olarak Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu resmi web sitesi üzerinde "En sevdiğiniz spor" anketi sayfası açılmıştır. Bu sayfada oy vererek dikkat çekmek istiyoruz. Desteklerinizi rica ediyoruz.

  Oy vermek için ; Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu 'nun web sitesine ( TIKLAYINIZ ) giriş yaptıktan sonra ; sayfayı en aşağı çekiniz ve sağ tarafta yer alan ankette " BİSİKLET " seçeneğini seçip oy verme butonuna tıklarsanız bizleri çok mutlu etmiş olursunuz.

  İlgi gösteren ve destek veren tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

  Türkiye İşitme Engelliler Bisiklet Topluluğu hakkında tüm faaliyetlerimizi , ve hakkımızda öğrenmek istediğiniz herşeyi facebook sayfamızdan araştırabilir ve takip edebilirsiniz. (LİNK)


  Saygılarımla

  Mustafa Önder ATİK
   
  Kürşatt, YüzSürKoş ve Deniz A bunu beğendi.
 2. #2
  MustafaOnderATiK

  MustafaOnderATiK Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  1 Kasım 2007
  Mesajlar:
  629
  Beğeniler:
  790
  Şehir:
  Ordu
  Adı:
  Mustafa Önder ATİK
  Bisiklet:
  Giant
  Seviye:
  Bu konuyu ilgili adminler silebilir kapatabilir veya kaldırabilirler. Teşekkür ederim.