ısınma hareketleri hakkında yardım

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında HAKAN VİDİLLİ tarafından paylaşıldı.

1. HAKAN VİDİLLİ

HAKAN VİDİLLİ Yeni Üye

Seviye:
    bisikleti çoğunlukla günlük hayatımda şehir içinde kullanıyorum.sabah evden çıkarken bisiklete binmeden önce yapacağım basit pratik ısınma egzersiz hareketleri bilgisine ihtiyacım var.

2. planet58

planet58 Spor Aşığı

Adı:
    mümtaz öztürk
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Günlük hayatta kullanımınız için aslında ısınma hareketlerine ihtiyacınız yok. En azından yarışma performansı ortaya koymadığınızdan kaslarınız aşırı zorlanmayacaktır. Benim tavsiyem evden çıktığınızda en 5-10 dakika oldukça yumuşak tempoda pedal çevirerek kaslarınızı ve dolaşım sisteminizi yapacağınız şehir turuna alıştırmak şeklinde olacaktır. Fazlası şu an için gereksiz diye düşünüyorum. İyi günler ve sağlıklı sürüşler dileklerimle....

İlginizi Çekebilir

1430321046445-1bat2gzubgtcm-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
pic3-normal-ride-data-zoom-section.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
andy-schleck-tour-de-france-2011.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...