İptal Edildi Işıklı sağ sol ayna,gidon aynası

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında Ümit Şahin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ümit Şahin

Ümit Şahin Yeni Üye

Selam,kelebek gidona geçince ihtiyaç fazlası olan sağ sol aynalarımı satıyorum.İkiside kullanılabilir,tek tek de kullanılabilir.Arkasında iki fonsiyonlu(düz yanma,yanıp sönme) kırmızı ledler bulunmaktadır.Sorunsuz çalışmaktadırlar.Hiçbir sorunları yoktur.Fotoğrafta göründükleri gibidirler.Biri kutuludur.Gidona sokularak takılmaktadırlar.Alana hayırlı olsun.

Fiyat teki için 15TL dir.25TL ye almıştım birini...İstanbul içi metrobüs üzerinde heryere elden teslim,Türkiye geneline ptt kargoyla alıcıya ait olmak koşuluyla gönderim yaparım.Teşekkürler...

2. veyselozcelikk

veyselozcelikk Gezgin

Adı:
    Veysel
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
  3. Sanberk E

Sanberk E Onursal Üye

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    Satılmadıysalar 2sinide alabilirim. Özel mesaj bekliyorum.

İlginizi Çekebilir

track-standing-332x500.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
2-1484682847519-10n1z5cna8fg7-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
upload_2016-10-18_10-15-4.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.