İşe Giderken Kullanabileceğim Bisiklet (b'Twin Elops)

Konu, 'B'twin' kısmında Engin ATAL tarafından paylaşıldı.

1. Engin ATAL

Engin ATAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Herkese merhaba ;
    Başlıkta da belirttiğim gibi işe giderken almayı düşündüğüm bir bisiklet var. Detaylı bir araştırma yapmadım fakat aklıma decathlon geldi ve hemen bu bisiklet gözüme çarptı.

İlgili link ise burada ELOPS 100 ŞEHİR BİSİKLETİ B'TWIN - Şehir Bisikletleri Bisiklet - Decathlon

Sizce bu paraya alınmaya değer bir bisiklet mi ? Gidiş dönüş toplamda günlük maks 7 KM yol yapacak.

Ağırlık : 14,6 kg. olarak belirtilmiş buna rağmen beni yorsun istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

2. Ahmet.S

Ahmet.S Aktif Üye

Adı:
    Ahmet
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bence alınabilir çünkü günlük yaptığınız km çok değil fazla yorulmazsiniz. Ayrıca tarz sahibi bi bisiklet

Engin ATAL bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
1239190789908-rs5vw0athlw5-399-75.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
3.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...