İşe giderken bisiklet?

Tepki
46
Spor yaparken bisiklet giyimi konusunda epey bilgiliyiz, peki diyelim ki gün içinde rutin ve sakin kullanımda işe veya okula giderken bisiklet giyimimiz nasıl olmalıdır?

Bu konuda bilgili olan var mı?

Scudo

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Eğer yorucu bir rota değilse, yani sizi kan-ter içinde bırakmıyorsa, takım elbiseyle bile kullanılır bisiklet :)

• Beğen
Tepkiler: haldun989
Tepki
37
katılıyorum mesafelere göre değişir giyim ama işe giderken farklı modda olmak gerek diye düşünüyorum pek uygun gelmiyor bisiklet ama işe göre de değişir tabi kişinin tercihi genede

haldun989

Aktif Üye
Tepki
231
İsim
Haldun SAYI
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben 4-5 haftadır, işe bisiklet ile gidip geliyorum. Avantajım iş yerinde asacak dolap olması. Hava durumuna göre terliyorsun, duş alma durumu çok olmuyor haliyle; lakin ıslak mendil ve deodorant kombinasyonu ile sıkıntı yaşamıyorsun ki iç çamaşırından çoraba kadar herşeyi değiştiriyorum. Yaklaşık 8-9km mesafe ve maalesef sonuna doğru güzel bir rampa da var (izmirliler ilahiyat fak. yokuşunu bilirler) Şu ana kadar bir sıkıntı yok otobüsden daha hızlı, özel arabayla aynı sürede geliyorum. Yol parası ile de bisiklet taksitlerini ve aldığım aksesuarları ödüyorum ;)