İşe Bisikletle Gidenler

İşe hangi sıklıkta bisikletle gidiyorsunuz?

• Toplam katılım
    659

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.188
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
Öncelikle tüm foruma selamlar.
Forumun en aktif konularından "işe bisikletle gidenler" aynı 1.si gibi 2. başlığıyla da dolup taştı. Artık Vol 3'ün zamanı geldi diyoruz.
(Önceki konular arşive alınacaktır)
İşe / Okula bisikletle gidiyor, paylaşımlarımızı, soru ve görüşlerimizi buradan yapmaya devam ediyoruz :harika:

İstanbul'da her yolculuğumun parçası olan vapurdan bir kare ile konuyu başlatmış olayım.
Herkese iyi sürüşler :harika:

soulrider19094_vapur.jpg

Scudo

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklet üstünde telefon kullanmayı sevmesem de yol boşken çekeyim dedim ?. Ayrıca bu sabah İzmir serin, ve rüzgarlı. Günaydın, günaydın, günaydın. Hayırlı işler herkese.

DSC_0156.JPG

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.188
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
En fazla kaç km gidiyor acaba işe gidenler diye alt başlık açılabilir!

Edit :30,km
Sürdükçe paylaşıyoruz ki insanlar görsün, arabanın - otobüsün şart olmadığını anlasın :harika:
Misal kendi adıma git - gel 28 km yolum var. (Günlük 300-400 metre arası irtifa kazanımıyla) Ama fırsat buldukça uzatıp 30-40km arasında bitiriyorum günü.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
abi her an tanımadığı bir bim mağazasına denk gelebilir. tedbirli olmasında fayda var. :D
Cumhur Ağabey, Ortadoğu görmüş Amerikan Başkanlarının petrole saldırması gibi gördüğü tüm Bimlerin kaynaklarına saldırıyordur.Bim poşetleri de paralı olduğundan sonra bikepacking çantası ile operasyona çıkıyor galiba tam da dediğin gibi.

Bu arada iş yerimdeki çalışan arkadaşlarıma da bisikletle işe gelmeleri yönünde telkinlerde de bulunuyorum.

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur

CaGe

Bana bir kadeh deniz ver Yorgo
Tepki
646
İsim
Can
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İnşallah vol.3'te kendi bisikletinin fotoğraflarını 100-150 kere paylaşanlar olmaz.. Öyleyse "işe bisikletle giden .....'in bisikleti" olarak değişmesi gerekir bence konunun...

Erenköye taşınacağım 1 ay sonra. Çapa'daki işyerime katlanır bisikletle gitmeyi düşünüyorum.. Fikir edinmek, görüşleri okumak açısından vol.2 ye bakayım dedim.. Her sayfada aynı bisikletin fotoğrafı.. Atlaya atlaya gitmeye başladım, yine aynı bisiklet.. Şahsi instagram hesabı gibi kullanılmış vol.2. :)

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
İnşallah vol.3'te kendi bisikletinin fotoğraflarını 100-150 kere paylaşanlar olmaz.. Öyleyse "işe bisikletle giden .....'in bisikleti" olarak değişmesi gerekir bence konunun...

Erenköye taşınacağım 1 ay sonra. Çapa'daki işyerime katlanır bisikletle gitmeyi düşünüyorum.. Fikir edinmek, görüşleri okumak açısından vol.2 ye bakayım dedim.. Her sayfada aynı bisikletin fotoğrafı.. Atlaya atlaya gitmeye başladım, yine aynı bisiklet.. Şahsi instagram hesabı gibi kullanılmış vol.2. :)
sonuçta işe bisikletle gitme bir istikrar işi, o anlamda sıkıntı yok. gönül ister her gün orijinal fotolar paylaşılsın ama sonuçta olay işe gitmek. hepi topu bir biz bir de bisiklet. diğer yandan düzenli gidip gelenler bu işe heves edecekler için örnek teşkil ediyor. umarım sizi de bol bol görürüz buralarda.

CaGe

Bana bir kadeh deniz ver Yorgo
Tepki
646
İsim
Can
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Yol bisikleti
sonuçta işe bisikletle gitme bir istikrar işi, o anlamda sıkıntı yok. gönül ister her gün orijinal fotolar paylaşılsın ama sonuçta olay işe gitmek. hepi topu bir biz bir de bisiklet. diğer yandan düzenli gidip gelenler bu işe heves edecekler için örnek teşkil ediyor. umarım sizi de bol bol görürüz buralarda.
İnşallah... İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sabahları vapurda veya dışarıda marmaraya yürürken rastlıyorum bisikletlilere.

Tabiki haklısınız da, daha çok bisiklet reklamı gibi olmuş. 400 küsür sayfanın çoğunu 2-3 bisikletin fotoğrafları kaplamış neredeyse.. 5-10 kere paylaşılan fotoğraflar elbetteki normal, teşvik edici de.. Aşırı fazla olunca aynı bisiklet.. İşe gitmekten değil de, yorum okumaktan bilgi edinmekten soğutuyor insanı :)