İşe Bisikletle Gidenler vol.2

İşe hangi sıklıkta bisikletle gidiyorsunuz?

• Her gün

• Haftada birkaç kez

• Ayda birkaç kez

• Senede birkaç kez

• Toplam katılım
    1.653
Başlık
0
Tepki
19
İsim
Umut Bozkurt
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
Merhaba, bugün Gebze-Halkalı treninin açılmasıyla birlikte Avrupa yakasındaki işime katlanır bisikletimle gitmeye başladım. Başka bir başlıkta da bahsettim, görevliler hiç sorun çıkarmıyor.

Bir kaç sene önceye kadar deniz otobüsü bağlantılı olarak gidiyordum ancak seferler seyrekleşince bırakmak zorunda kalmıştım. Bir de, toplam 25 km civarındaydı ve haftada en fazla 3 gün gidebiliyordum. Artık günlük bisiklet mesafesi 10 km civarında olacağı için her gün gitmek niyetindeyim.

murat serbet

Forum Demirbaşı
Başlık
9
Tepki
2.155
Bisiklet
b'Twin
ldim ama yağmur
@efendikaptan
Teşekkürler. Normal bisikletle deneyenler de izlenimlerini paylaşırsa çok iyi olur. Ben de Bakırköy'deki arkadaşımla turlamak için deniz otobüsünü kullanıyordum ama hafta sonu en erken 11'de var. Bundan dolayı işimi görmüyordu. Şimdi erken saatte trenle gidebiliriz inşallah.
Bugün de bisikletle geldim. Şarjım bittiği için resim çekemedim. Biraz da geç çıkmıştım. Çok oyalanmadan iş yerime geldim.

Mhmm@

Bisikletsever
Başlık
5
Tepki
3.546
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sabah ellerimin üşüdüğünü hissettim ama çantadan parmaklı eldivenleri çıkarıp giymeye üşendim demekki tolere edebiliyoruz artık. Ama hava soğuktu gerçekten. Bu tip aldanmalar da hastalığa davetiye çıkarabilir. Sıkı giyinmeye devam etmek lazım.

darbelux

Üye
Başlık
0
Tepki
33
İsim
Yasin emre
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Tahir Keskin
Sorma kaptan ya, daha bisikletimi geçen hafta almıştım ne güzel diyordum havalar da iyi bu hafta işe gidiş gelişlerimi bisikletle yaparım ama hevesim kursağımda kaldı. Ayın kalan günleri de böyle soğuk geçecek gibi bakalım napıcaz 😕

Dreko

Üye
Başlık
1
Tepki
22
İsim
Murat
Bisiklet
b'Twin
@Dreko

Bu foruma çok uzun bir süre girmemiştim, bisiklette yaşadığım bir sorunu araştırmak için yeni girdim. Profilime baktığımda da 2018 Ağustos'ta yazdığım mesajımı gördüm. Bunu yazdığım zamanlarda kilom 90 idi, şimdiyse 72 kiloyum. Yeni hedefim kiloyu 66-67'de sabitlemek... Böylece kendi sorumu kendim cevaplamış oldum :) Doğru düzgün diyet bile yapmamıştım oysaki, bisiklet gerçekten can suyu oluyor insana.

darbelux

Üye
Başlık
0
Tepki
33
İsim
Yasin emre
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Otobüsle geldiğim yolu aynı sürede hatta nerdeyse daha kısa sürede aldım bu sabah, kondüsyonum artınca süreyi kısaltırım diye düşünüyorum. Ah bir de şu sahil yolunda dolmuş ve servis araçlarının yerli yersiz yerde durmaları olmasa..

Dosyalar

Alp Tigin Tengrikut

Gökbörü
Başlık
46
Tepki
12.385
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
18 Mart 1915'te tüm dünyaya "Çanakkale Gecilmez!" diye haykiran, başta ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu vatan icin can veren tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle aniyorum. Kutlu tinleri şâd, yerleri uçmağ olsun. Çanakkale Zaferi'nin 104. yili tüm Türk ulusuna kutlu olsun.

image.jpg

Yukarı Alt