İşe Bisikletle Gidenler vol.2

İşe hangi sıklıkta bisikletle gidiyorsunuz?

• Her gün

• Haftada birkaç kez

• Ayda birkaç kez

• Senede birkaç kez

• Toplam katılım
    1.613

Mhmm@

Yeni fakat kalıcı üye
Başlık
5
Tepki
3.046
İsim
Mehmet
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
biraz zaman tanıyım kendime 🙂
Çok kötüyse durum tanıdığınız zaman olayı daha trajik bir sürece taşıyabilir. Bence eyleme geçin ve tayt alın. Rahat hissetmezseniz içten giyersiniz kafanıza takmayın. Sağlık herşeyden önemli

makaram

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
142
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
aynen hafif uzamış :D cumartesi ben de işe bisikletle gelmeyi planlıyorum. yol 10 km zaten. pek uzatmayı düşünmüyorum :D

Mhmm@

Yeni fakat kalıcı üye
Başlık
5
Tepki
3.046
İsim
Mehmet
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Az önce karın ince buz kristalleri şeklinde yağdığı bir doğa olayına maruz kaldım. kar taneleri yüzüme çarptığında inceden acı hissi veriyordu, elimle yüzümü korumak zoruda kaldım. Bu şekilde 700 metrelik bir şürüş yapıp ofise girdim.

Başlık
0
Tepki
22
İsim
Burak Şenel
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Diğer
Başlığı ve paylaşımları imrenerek takip ediyorum. Yakın zamanda ben de 25 km uzaklıktaki okuluma bisikletimle gidip gelmeyi düşünüyorum mesafe uzun olduğu için biraz antrenman yapmam gerektiğini ve havaların da ısınmasının daha iyi olacağını düşünüyorum. Etrafımda kime söylesem bisikletle gidiş geliş yapacağım diye herkes bir tarafıyla gülüyor adeta :) 20 km düz yol fakat son 5 km iniş çıkış hatta 500-600 metrelik bir dik yokuşumuz var ama ben yinede yapabileceğimi düşünüyorum iş biraz da inada bindi diyebilirim :) Buradaki herkese sevgiler selamlar gerçekten çok güzel örnek teşkil ediyorsunuz.. Tekerinize taş değmesin...

Başlık
0
Tepki
243
Bisiklet
b'Twin
Başlığı ve paylaşımları imrenerek takip ediyorum. Yakın zamanda ben de 25 km uzaklıktaki okuluma bisikletimle gidip gelmeyi düşünüyorum mesafe uzun olduğu için biraz antrenman yapmam gerektiğini ve havaların da ısınmasının daha iyi olacağını düşünüyorum. Etrafımda kime söylesem bisikletle gidiş geliş yapacağım diye herkes bir tarafıyla gülüyor adeta :) 20 km düz yol fakat son 5 km iniş çıkış hatta 500-600 metrelik bir dik yokuşumuz var ama ben yinede yapabileceğimi düşünüyorum iş biraz da inada bindi diyebilirim :) Buradaki herkese sevgiler selamlar gerçekten çok güzel örnek teşkil ediyorsunuz.. Tekerinize taş değmesin...
Hocam ben elimden gelen her sabah, takım elbisemi giyip bisiklete atlayarak Valilik binasına geliyorum. Bisiklet yarış bisikleti, kaskım kırmızı renk, hatta kaska entegre kask aynam da var. Yoldayken o kadar çok insanla göz göze geliyorum ki tahmin bile edemezsiniz. Ancak insanlar alışıyor. Ben de göz göze gelmeyi bıraktım. Herkes alışıyor bir şekilde, buna da alışılacak, ki anormal bir durum da olmamalı. Her neyse. Teçhizatlı ve dikkatli olun, yeterli.

Başlık
0
Tepki
22
İsim
Burak Şenel
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Diğer
Hocam ben elimden gelen her sabah, takım elbisemi giyip bisiklete atlayarak Valilik binasına geliyorum. Bisiklet yarış bisikleti, kaskım kırmızı renk, hatta kaska entegre kask aynam da var. Yoldayken o kadar çok insanla göz göze geliyorum ki tahmin bile edemezsiniz. Ancak insanlar alışıyor. Ben de göz göze gelmeyi bıraktım. Herkes alışıyor bir şekilde, buna da alışılacak, ki anormal bir durum da olmamalı. Her neyse. Teçhizatlı ve dikkatli olun, yeterli.
Teçhizat tamam da kaslar hazır değil inşallah herkesi şaşırtacağım :) bu arada geçen yolun yarısını gittim geldim alışmak için her gün arabayla gittiğim yolda farketmediniz onca güzelliği gördüm diyebilirim arabayla hızla hayatı kaçırıyoruz belli ki...

Levent11

Üye
Başlık
1
Tepki
129
İsim
levent
Bisiklet
Diğer
Yaparsın.Çok yağışlı ve soğuk havalar haricinde 20 kmlik yolu gidip geliyorum. Değişik geliyoruz insanlara ama zamanla alışıyorlar. 4 kişi benden görüp bisiklet aldı. Onlarda havalar iyi olunca gidip geliyorlar.

Başlık
0
Tepki
86
İsim
Emre Doğan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Mhmm@

Yeni fakat kalıcı üye
Başlık
5
Tepki
3.046
İsim
Mehmet
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
IMG_20190307_135804.jpg
Dönüşte yolu uzatırken kar başladı geri döndüm :)
- otomatik olarak birleştirildi

Hocam katlanır bisiklet ile nasıl 39km ortalama yaptınız. :eek:
Max 33 avg 39 enteresan bi veri :)

altuncu

Üye
Başlık
0
Tepki
71
İsim
ilker onur altuncu
Bisiklet
Tern
Hocam katlanır bisiklet ile nasıl 39km ortalama yaptınız. :eek:
telefonumda gps ile ilgili sıkıntım var :D sanırım o yüzden veriler hatalı analiz bölümündeki veriler daha mantıklı. max:33,5 avg:19,7
yoksa benim kilo ve kondisyonumla yol bisikleti bile olsa 39 imkansız :p
191206

Başlık
0
Tepki
86
İsim
Emre Doğan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
telefonumda gps ile ilgili sıkıntım var :D sanırım o yüzden veriler hatalı analiz bölümündeki veriler daha mantıklı. max:33,5 avg:19,7
yoksa benim kilo ve kondisyonumla yol bisikleti bile olsa 39 imkansız :p
191206 dosyayı görüntüle
Hiç de fena sayılmaz. Gayet güzel. Zamanla artacaktır.

Tepkiler: altuncu
Yukarı Alt