İşe Bisikletle Gidenler vol.2

İşe hangi sıklıkta bisikletle gidiyorsunuz?

• Her gün

• Haftada birkaç kez

• Ayda birkaç kez

• Senede birkaç kez

• Toplam katılım
    1.617

Mhmm@

Yeni fakat kalıcı üye
Başlık
5
Tepki
3.078
İsim
Mehmet
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Alp Tigin Tengrikut ben de sabah unuttum geri dönüp aldım eldivenleri, hava aynıymış sabah - 2 derceydi ve çok soğuktu, açık olduğunda ayazı daha sağlam vuruyor. Bi keresinde unutmuştum yanımda parmaksız eldivenlerim vardı taktım ama parmaklar buz kesmişti insan ders çıkarıyor... :) farkettiğin anda dönüp alıcaksın :)

Alp Tigin Tengrikut

Gökbörü
Başlık
46
Tepki
12.059
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
@Mhmm@
Bu kış -9 da bile böyle hissetirmemişti. Buralarda bu güneşe "eşek öldüren" derler :) Hava açık ve dondurucu ayaz..bu sabahki üşengeçliğimin bedeli oldu :)

hsnkrmn

Üye
Başlık
0
Tepki
6
İsim
Hasan
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İyi akşamlar herkese, yaklaşık 20 gündür sayfayı takip ediyorum hatta ilk sayfaların çoğunu okudum üşenmedim. Aslında havaların ısınmasını bekliyordum ama okudukça dayanamadım bugün ben de işe bisikletle gitmeye başladım. İlk gün olduğu için mi, sürekli arnavut kaldırımı bozuk yollarda gittiğim için mi bilmiyorum sele biraz acıttı canımı. Bisikletim carraro dağ bisikleti acaba sele için kılıf alsam işimi görür mü (decathlonda 40 TL'ye var Btwin marka) ya da ekonomik olacak şekilde sele mi değiştirsem. Bursa'dan @Alp Tigin Tengrikut arkadaş selesini tavsiye etmişti ama internette de bulamadım ondan, ona eşdeğer bir ürün olabilir. Teşekkürler.

Mhmm@

Yeni fakat kalıcı üye
Başlık
5
Tepki
3.078
İsim
Mehmet
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Evden erken çıkıp rotayı uzatmak istiyorum. bu nedir arkadaş her gün bisikleyle işe gelip gidiyorum terlemeden işteyim :)
Km de yapamıyorum. En iyisi kendime 10-20-30 km lik rotalar oluşturup kalan zamanıma göre seçip kullanayım.
Çok güzel hareket diyenler :)

karton_piyer

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
754
İsim
Uğur
Bisiklet
b'Twin
Evden erken çıkıp rotayı uzatmak istiyorum. bu nedir arkadaş her gün bisikleyle işe gelip gidiyorum terlemeden işteyim :)
Km de yapamıyorum. En iyisi kendime 10-20-30 km lik rotalar oluşturup kalan zamanıma göre seçip kullanayım.
Çok güzel hareket diyenler :)
İşe giderken değilde dönerken yapıyordum bunu. Düzce' de köy / kent birbirine girdiği için ve köylerde bile yollar sıcak asfalt olunca güzel oluyor.

Mhmm@

Yeni fakat kalıcı üye
Başlık
5
Tepki
3.078
İsim
Mehmet
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İşe giderken değilde dönerken yapıyordum bunu. Düzce' de köy / kent birbirine girdiği için ve köylerde bile yollar sıcak asfalt olunca güzel oluyor.
Dönüşte ben de bazen yapıyorum ama giderken de yapmak hoş olacak. Günler de uzamaya başladı.

Tepkiler: Cocu

sccetin

SCC
Başlık
7
Tepki
852
İsim
Serhat C
İyi akşamlar herkese, yaklaşık 20 gündür sayfayı takip ediyorum hatta ilk sayfaların çoğunu okudum üşenmedim. Aslında havaların ısınmasını bekliyordum ama okudukça dayanamadım bugün ben de işe bisikletle gitmeye başladım. İlk gün olduğu için mi, sürekli arnavut kaldırımı bozuk yollarda gittiğim için mi bilmiyorum sele biraz acıttı canımı. Bisikletim carraro dağ bisikleti acaba sele için kılıf alsam işimi görür mü (decathlonda 40 TL'ye var Btwin marka) ya da ekonomik olacak şekilde sele mi değiştirsem. Bursa'dan @Alp Tigin Tengrikut arkadaş selesini tavsiye etmişti ama internette de bulamadım ondan, ona eşdeğer bir ürün olabilir. Teşekkürler.
Sele kılıfı almanıza gerek yok @hsnkrmn bu kılıfın bir süre sonra ne kadar gereksiz olduğunu göreceksiniz ve israf etmiş olacaksınız... Yeni seleye de ihtiyacınız yoktur diye düşünüyorum. Kendinize biraz zaman verin. Totonuz alışacak :)

Ya da kendinize ortasında sünger bulunan bir bisikletçi taytı ya da pantolon/şort/eşofmanın altına giyebileceğiniz ortası yine süngerli bir bisikletçi iç çamaşırı tavsiye ederim.

hsnkrmn

Üye
Başlık
0
Tepki
6
İsim
Hasan
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sele kılıfı almanıza gerek yok @hsnkrmn bu kılıfın bir süre sonra ne kadar gereksiz olduğunu göreceksiniz ve israf etmiş olacaksınız... Yeni seleye de ihtiyacınız yoktur diye düşünüyorum. Kendinize biraz zaman verin. Totonuz alışacak :)

Ya da kendinize ortasında sünger bulunan bir bisikletçi taytı ya da pantolon/şort/eşofmanın altına giyebileceğiniz ortası yine süngerli bir bisikletçi iç çamaşırı tavsiye ederim.
Teşekkür ederim cevap için tavsiyeniz üzerine biraz zaman tanıyım kendime 🙂

Yukarı Alt