İşe Bisikletle Gidenler vol.2

İşe hangi sıklıkta bisikletle gidiyorsunuz?

• Her gün

• Haftada birkaç kez

• Ayda birkaç kez

• Senede birkaç kez

• Toplam katılım
    1.691

Joseph Cavalcanti

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
474
Bisiklet
b'Twin
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

-3. Arkadan gelip bisiklet yolunu ihlal etmeye çalışan bir servis otobüsüyle el-kol münakaşası, yine bisiklet yoluna birden dalan bir yaya yüzünden son saniyede atlatılan bir kaza. Her şey sıradan. Günaydın.

Sebahattin Gerceker

Daimi Üye
Başlık
5
Tepki
1.448
Bisiklet
Specialized
İstanbul'da henüz serinlik devam ediyor. Bu sabah kısa parmaklı eldivenleydim, kısacık mesafede parmaklarım uyuşuverdi soğuktan. ;)
(Öğle arasını, ön frenleri değiştirmek için fırsat bildim... Arkaları daha önce değiştirmiştim. Fındıklı rampalarına balata dayanmıyor.. :))

189753

DiyarBronzface

Aktif Üye
Başlık
5
Tepki
78
İsim
Diyar Tunçyüzlü
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İş değilde okula bisikletle gidiyorum, çok uzak mesafe olmadığı için hava - 5 te olsa bisikleti tercih ediyorum, hem böylelikle 10 dakika daha fazla yatmış oluyorum. Okula gidene kadarda pedal çevirdiğim için, uykum gelmiyor daha dinç başlıyorum

Mhmm@

Bisikletsever
Başlık
5
Tepki
4.308
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İyi akşamlar arkadaşlar.
Bu sabah -5 derece kapalı bir havada pedalladım işe. Dönüşte inceden bir yağmur vardı. "Ass Saver" tasarım çantamı yanıma almamıştım ancak iyi ki yağmurluğum vardı sırt çantamı çıkarıp giydim hemen. Sabah geçmiş olsun dediğimiz @seko35.50 arkadaşımız aklıma geldi, düşük vites bol kadans devam ettim. Sağ salim eve geldim. Bel bölgem hafif ıslansa da bisiklet kirlense de yağmurda bisiklet sürmek keyifliydi. Dikkat etmek kaydıyla tabi.190233

Son düzenleme:
Yukarı Alt