İşe Bisikletle Gidenler vol.2

İşe hangi sıklıkta bisikletle gidiyorsunuz?

• Her gün

• Haftada birkaç kez

• Ayda birkaç kez

• Senede birkaç kez

• Toplam katılım
    1.581

Muhammet Ertop

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
306
İsim
Muhammet Ertop
Bisiklet
Carraro
Kış mevsiminde, özellikle yağışlı havalarda sürmek de epey keyifliymiş. Ancak aydınlık vakit kısa ve havalar soğuk olduğu için kışın yolu uzatamadım. Oysa ki yazın hem işe gidişte hem de dönüşte yolu en az iki katına çıkartıyordum. 10 kg vermiştim. Kış mevsiminde fazla süremediğim için verdiğim 3 kg tekrar aldım. Günlerin biraz daha uzamasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Dosyalar

Mhmm@

Yoldaki SoloTürk
Başlık
5
Tepki
2.304
Bisiklet
Merida

Alp Tigin Tengrikut

Gökbörü
Başlık
45
Tepki
11.441
İsim
Alp Tigin
Bisiklet
Trek
Mesai yorgunluğunun etkisiyle uyuyakalmışım geç kalktım ve işe yetişmeye kısıtlı bir zamanım vardı..Sağanak yağmurda bisikletle yardırsaydım çamurluk dahi olsa paçalardan vs. sağlam ıslanırdım bu sebeple işe arabayla gelmek zorunda kaldım..

Herkese kolay gelsin. Esenlikler

fatikngage

Üye
Başlık
1
Tepki
350
İsim
Fatih elitaş
Bisiklet
Sedona
Hocam senin bu program ant+ sensör destekleyen telefonlarla nabız ve kadas verilerilerini de gösterebilir mi
Bi de wifi cam la kayıt yapsa zaten 10 üzerinden 10 puan programın bu işin zirvesine oturur. Şu haliyle de Projen çok kıymetli eline sağlık.
@Mhmm@ Teşekkürler.

Nabız ve kadans verilerini gösterebilir. Bunlarla ilgili çalışmam olucak ancak , elimde ant+ destekli kadans ve nabız sensörü yok.
Geliştirme bitene kadar ödünç verebilecek olursa en kısa zamanda çalışmalara başlıyabilirim özelden yazabilirsiniz.
Daha önce @Çetin ŞAHİNÖZ nabız sensörü göndermişti ancak ant+ destekli değildi yapamadım. (Teşekkürler)
Çünkü şuan için bunlara harcama yapmaya müsait değilim.

Wifi cam güzel fikir . Şuan uygulama hem ön , hem arka kamerayı çalıştırıp görüntünün üzerine tüm verileri işleyebiliyor fakat kayıt yapamıyor.
Bunun için ayrıca kayıt programı kullanabilirsiniz.

187942

Başlık
0
Tepki
5
İsim
Halil BİLGİNER
Bisiklet
Diğer
s.a. arkadaşlar işe bende bisikletle gidip gelenlerenim artık gidiş geliş 20 km yi geçiyor bu havalarda bile terliyorum ve baya çamurlu oluyor yollar sırt çantamda sürekli yedek kıyafetle gidip geliyorum işyerinde üstümü değiştiriyorum yarın mutlaka fotoğraf çekip atacağım siz nasıl çözüyorsunuz kıyafet meselesini.

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Başlık
15
Tepki
15.833
İsim
Berk Evren
Bisiklet
Scott
s.a. arkadaşlar işe bende bisikletle gidip gelenlerenim artık gidiş geliş 20 km yi geçiyor bu havalarda bile terliyorum ve baya çamurlu oluyor yollar sırt çantamda sürekli yedek kıyafetle gidip geliyorum işyerinde üstümü değiştiriyorum yarın mutlaka fotoğraf çekip atacağım siz nasıl çözüyorsunuz kıyafet meselesini.
Kıyafetleri iş yerinde bırakmak en pratik çözüm :harika:
Bu arada terliyorsanız daha az veya daha ince katman giymeniz gerekiyor tabiki. Normalde giyeceğiniz kadar kalın giyinmemeli bisiklet sürerken.

Başlık
0
Tepki
5
İsim
Halil BİLGİNER
Bisiklet
Diğer
Kıyafetleri iş yerinde bırakmak en pratik çözüm :harika:
Bu arada terliyorsanız daha az veya daha ince katman giymeniz gerekiyor tabiki. Normalde giyeceğiniz kadar kalın giyinmemeli bisiklet sürerken.
decathlondan aldığım sporcu içliği ince olandan ve bir adet tişört giyiyorum üzerine de ince mont giyiyorum mecburen montu çıkarmayı hiç düşünmedim. yarın hava durumuna göre çıkartıp deneyeyim.

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Başlık
15
Tepki
15.833
İsim
Berk Evren
Bisiklet
Scott
decathlondan aldığım sporcu içliği ince olandan ve bir adet tişört giyiyorum üzerine de ince mont giyiyorum mecburen montu çıkarmayı hiç düşünmedim. yarın hava durumuna göre çıkartıp deneyeyim.
Mont hava almıyor ve terletiyor olabilir. Tabi yüksek nabız da terlemeye sebep oluyor, sürdükçe azalan bir durum.
Bu hafta hava soğudu iyice. Mesela bugün Decathlon Kıpsta içlik + sora kışlık forma ve decathlon yağmurluk giydim sadece. Sıfır terle işe vardım. Mont türü bir şey giysem bende terleyecektim kesin. Havaya göre kıyafet seçmek biraz tecrübe istiyor. Zamanla kendinize uygun formülü çıkartıyorsunuz. Temel nokta 3 katmanı geçmemek, elleri - ayakları sıcak ve kuru tutmak, nefes alan kıyafetler tercih etmek.
(Terleme için ufak bir tavsiye; evden 15 dk erken çıkın ve daha yavaş sürün :harika:)

Yukarı Alt