İşe Bisikletle Gidenler vol.2

İşe hangi sıklıkta bisikletle gidiyorsunuz?

• Her gün

• Haftada birkaç kez

• Ayda birkaç kez

• Senede birkaç kez

• Toplam katılım
    1.581

BayCicik

Üye
Başlık
0
Tepki
28
İsim
Özer Cicik
Bisiklet
b'Twin
Antalya'dayım. Yağmur çamur fırtına derken bir süredir işe bisikletle gelemiyorum. Bir kaç gün benim için binilebilir oldu ama o günlerde de benim takatim yoktu. Sanırım ivmeyi kaybediyorum. Gözümde büyüyor. Dün onca kötü hava şartlarından sonra, izinli olmayı da değerlendirip, kendimce bir tur yapayım dedim ve bam!
10. km'de kaza yaptım. Hem de ortada hiç bir şey yokken. Tamamen kendi acemeliğime!
Ön lastik patladı. Ön jant çizildi. Sağ diz, bilek, dirsek ve omuz yara oldu. Ucuz atlattım diyelim. Bisikletçiye gidip baktırıp eve geçtim. Güneşli havayı da kaçırmış oldum.
Hava bir süre daha yağmurlu görünüyor. En kısa zamanda tekrar başlamalıyım.

Tepkiler: Abdullah ozturk

Alp Tigin Tengrikut

Gökbörü
Başlık
45
Tepki
11.441
İsim
Alp Tigin
Bisiklet
Trek
Bu sabah mesai bitiminde işyerimden çıkarken bu güzel doğa olayını çektim. Uludağ'ın ardından Güneş'in doğuşu..

image.jpg
- otomatik olarak birleştirildi

İş dönüşünde Uludağ istikametine pedallıyorum. Her sabah ayrı bir keyif.

Herkese esenlikli günler diliyorum.

image.jpg

Son düzenleme:

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Başlık
15
Tepki
15.833
İsim
Berk Evren
Bisiklet
Scott
Bisikletle bir şekilde işe gidip geliyoruz ama en büyük sıkıntı bir işimiz olduğunda bisikletle gidememek. Ki çoğu kişinin günlük hayatına bisikleti dahil edememe sebebi aynı zamanda bu. Dün nüfus müdürlüğünde işim vardı. Orada bisikletimi güvenle park edemeyeceğim için işe de bisikletsiz gittim. Bugün devlet hastanesine gitmem gerekti. Aynı durum oluştu. Maviye boyalı yollar yerine asıl çözülmesi gereken resmi kurum ve kuruluşlar için güvenli park alanları olmalı :srnsml:

slckats

Forum Demirbaşı
Başlık
1
Tepki
947
İsim
Selçuk Atış
Bisiklet
Mosso
arka lastiğim miadını doldurduğundan parçalanmaya başladı. yeni lastiklerimi aldım fakat değiştiremedim. o yüzden uzun bir aradan sonra ilk defa işe bisikletsiz geldim. yolda olan veya yola çıkacak tüm arkadaşlara hayırlı işler, kazasız sürüşler dilerim.

Yukarı Alt