Ironlar BMX de.

Scudo

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
10 parmaginizda 1000 marifet :D

Boyle giderse Konya topraklarinda ayak basmadik, tekerlek gecmedik yer birakmayacaksiniz :)

Girdiginiz her kosulun hakkini veriyorsunuz ironman abim fotograflariniz ve guzel anlatiminiz icin cok tesekkurler :)

Butun Konya ekibine selamlar :)

Tepki
671
Mesut hocam, ellerine sağlık, her zaman ki gibi geç kaldım inanki işlerim yüzünden vakit bulamıyorum. Sizlerle birlikte olmaktan birlikte toza bulanmaktan son derece haz duydum. Ayakkabı ve elbisemdeki toz yüzünden eve zor girebildim. Ama her şeye değerdi doğrusu inşaallah bundan sonraki turlarımızda da birlikte oluruz. Bütün bisiklet dostlarına selam ve saygılar.
DEDE

cado

Aktif Üye
Tepki
201
merhaba,
mesut hocam yine ilginç olayları yaşama ve yaşatma olarak başarıya ulaştınız.ne güzel bisiklet için böyle bir alanın oluşturulması her zamanki gibi ilkleri yaşıyorsunuz .açıkcası imrenmemek elde değil.her zamanki gibi fotoğrafcılığınızı övmeden geçemiyeceğim çünkü gerçekten çok iyi. anlatım da bir o kadar güzel.hepinizin çocuk kahkahaları arasındaki keyfinizi bizede yaşattığınız için teşekkür ederiz.itiraf edeyim bisiklet üzerinde kirlenmek ayrı bir keyif.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@cado

Bir yanda:
Bisiklet, toz, toprak, yağ, sıcak, ter, tuz, susuzluk, laktik asit, ağrı-sızı... vs vs.

Öte yanda:
Güzelliğin beş para etmez şu bendeki aşk olmasa,
Eğlenecek yer bulaman gönlümdeki köşk olmasa...

Sonuç olarak:
Güzellik görünende değil güzel gören gözdedir...

Diğer bir sonuç:
Paylaşımlarımızı güzel gördüğünüz için biz de teşekkür ederiz. :)