Ipon 16 gb telefonumu bisiklet parcaları ile takas etmek istiyorum

Konu, Aranıyor Arşivi kategorisinde sercan gündüz tarafından 5 Ekim 2010 tarihinde paylaşıldı.

1. sercan gündüz Forum Bağımlısı

Sponsorlu ıpon 16 gb telefonum var bu telefonumu bisiklet kadrosu ve diğer parcalarla takas etmek istiyorum her türlü teklıfe acıgım

telefonda en ufak sorun yokdur temiz ve özenle kullanılmısıtır telefonu ben 300 tlye aldım gercek ıpon degıldır 16 gb ıponda 2000 tl civarinda ama gercegınde fark yoktur java.müzik leri felan aynıdır

telefonun resmini cekemiyorum ama aynısın fotografını verebilirim [​IMG][/URL][/IMG][​IMG]

sercan gündüz Forum Bağımlısı

Elimde ıpod 16 gb var bu telefonmu bisiklet parcaları ile takas etmek istiyorum telefonda hiç bir sorun yoktur her türlü teklife acıgım kadro.maşa.jant.vb

telefonu 300 tleye aldım telefon ıpod gercek telefonu degıldır ama hiçbir yan özellik yokturr hemen hemen her yeri aynıdir gercegi ise şuan 2000 tl civari heralde saygıalr
    [​IMG][/IMG]

1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat