Ipod mp4

nasuh

Forum Bağımlısı
Tepki
97
6500 renkli ekran , müzik dosyalarını çalabilme (mp3,wma,mp4) , video oynatma özeliği var sıfır hiç kullanılmadı , kutusunda duruyor.

fiyatı: 135 ytl

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
hafızası ne kadar..ayrıca gerçek apple mı yoksa ipod diye satılan başka versyonlardan mı?...

nasuh

Forum Bağımlısı
Tepki
97
kusura bakmayın unutmuşum hafızasını yazmayı

ipod:1 gb

ipod zaten apple üretmiyor mu_?

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
evet ben bunlardan doğubankda gordum ordada 130 ytl idi.Ben anlamadım apple firması bence bu kadar ucuz mal üretmez.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
apple ipodları yurt dışından kaçak getiriyorlar.onun için ucuz oluyo ne vergi var nede başka birşey...ondan sonra bedava fiyata satılıyor..

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Bu mp4 dediği divx filmi koyuyoruz oynatıyormu? Altyazı okuyormu. Mp3 den cok 1-2 gb mp4 dıvx calan bır alet bakıyorum?

Video oynatırken gölgeleme yapıyormu? Kaç ms ekran çözünürlüğü.

Bilgi verebilirsen sevinirim.

Barb.

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
@Barbaros
dostum benim telefonum mp4'ü destekliyor (sony p910i) fakat divx oynatmıyor, izleyebilmek icin başka bir program yüklemek zorunda kalmıştım ..
bilgin olsun.

nasuh

Forum Bağımlısı
Tepki
97
divx oynatmıyor , resim , wma video tarzı şeyler falan

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
@mehmet_svm

Bende aynen size katılıyorum, eğer aynı cihazdan bahsediyorsak, radyosu bile var, orijinal ipod larda radyo kesinlikle yoktur, ek olarak radyolu kumanda almak gerekmektedir. Doğubankı iyice gezmeniz gerekiyor, ben 90 YTL.ye buldum, güvenemediğim için almadım.
Şimdi linki tıklayınca cihazı gördüm, aynı modeli çeşitli markalarda gördüm, "Piranha" markasıyla bile var.

Fethi Aktunç

Forum Bağımlısı
Tepki
243
Bisiklet
Trek
buraya gerçek resmini koyarsan daha iyi anlaşılır...sanırım gerçek ipodlarda altaki rec tuşu yok..bu kadar ucuz olması banada garip geldi

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Bende o yüzden sordum gerçek ipod mu diye ...

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
yok abi boyle bişey girin appelın sitesine bakın :D

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
ustundeki jelatini cıkarınca ustundeki elma armut oluo :D saka bi yana bunların hepsi sahte arkadaslar arkadsim almayı planlıyodu satan adam sakın full doldurma yoksa cokuo flan dedi :D

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
bunlar cakma olup apple ıse yaramayan olarak cope atılan malseme dıe soledı satıcısı bu arada satan adam kankanın amcası oldugun ıcın ama yınede ben bır tane aldım uygun oldugu ıcın

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Kesinlikle gerçek ipod degil.Adanada mısır çarşısı var.Bu tip ürünlerden bol miktarda gördüm.BEnde bir zamanalr almayı düşünüyodum ama sonra vazgeçtim.Bir arkadaşta var bundan ekranına baktım.Birde satıcısına gidip gerçek ipod nanonun ekranına baktım alaka yok.Orjinali cam gibi ekranı var.Bunların ise ilk çıkan renkli ekjran telefonalrınki gibi donuk bir ekranı var.HAdi hepsini geçtim by tip ürünler içindeki batary aile çalışıyor ve dogal olarak zamanla bu bataryalar işe yaramaz hale gelecek.çYedek parça bulunacagını sanmıyorum.İşte o zaman at çöpe onu...

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Arkadaşlar bu aletin tip olarak da uzaktan yakından ipod'la alakası yok, kullanmış olsanız rahatlıkla anlardınız zaten. Sahte veya gerçek tartışması da yanlış, bu alet sadece ipod'a benzeyen bir mp4 çalar. Sahte ipod değil, kendi markası olduğuna eminim.

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar Teknosada 340 ytl aradaki farkı değerlendirin...

nasuh

Forum Bağımlısı
Tepki
97
arkadaşlar bende öğrendiğime göre ipod falan değilmiş , sadece çinde bir firmanın yan sanayi diye tabir ettiğimiz bir ürünmüş
kusura bakmayın arkadaşlar :(