İnternetten carraro prizma 904 almak istiyorum.Güvenilir siteler hangileridir?

Konu, 'Carraro' kısmında Eray Gündoğdu tarafından paylaşıldı.

1. Eray Gündoğdu

Eray Gündoğdu Aktif Üye

Adı:
    Eray Gündoğdu
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba,
    prizma 904 almayı düşünüyorum fakat bulunduğum yerde yetkili bayi yok.internetten almak istiyorum.ne kadar uygun olur.yetkili servis bana yardımcı olabilir mi? güvendiğiniz siteler neler?
    şimdiden teşekkürler..

2. gokberkoz

gokberkoz Üye

Seviye:
    bence olabilir eğer bayi yoksa alacak ilk sen değilsindir yakındaysa sor derim ben

3. 45Orhan

45Orhan Yeni Üye

Seviye:
    bayi varsa bayiden alın bence hatrı sayılır indirimler oluyor bu arada bu modeli bende düşünüyorum alınca genel bi inceleme yaparsaniz sevinirim tabi once ben almazsam

İlginizi Çekebilir

maxresdefault.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
20150722_101722.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...