İnternetten bisiklet lastiği alınır mı? Alınırsa hangi web sitesini önerirsiniz?

OFEBT

Üye
Tepki
3
İsim
Ömer
Bisiklet
Trek
Uzun aramalar sonucunda bisikletçilerden istediğim zaman istediğim gibi bir lastik tedarik etmenin zor olduğunu fark ettim. Bu nedenle internetten almayı düşünüyorum. Bildiğim bir kaç site var fakat daha önce internetten lastik almadım. Hangi siteleri önerirsiniz? Hem güvenli hem satış sonrası destek açısından. Bir de lastik raf ömründen bahsedecek olursak katlanır bir bisiklet lastiğinin raf ömrü geçmiş ya da eskimiiş bir halde satılması söz konusu mudur? Şimdiden teşekkürler :)

Scudo

Emre Özhan

Forum Demirbaşı
Tepki
877
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben yılbaşında ilk kez internetten lastik sipariş etmiştim.Gelen lastikler çatlak çıkmıştı.Siteye girdim whatsapp tan ulaşılabildiğini gördüm ve anlattım durumu hemen o modelleri inceleyeceklerini ve bu arada satışını durduracaklarını söylediler.Bana telafi olarak ise aynı ebatta aynı markanın farklı modelini gönderebileceklerini söylediler bende tamam dedim + olarak sorunsuz lastiklerde geldi bende çatlak çıkan lastikleri sordugumda geri almayacaklarını söylediler.benim tavsiyem fiyat olarak ve satış sonrası hizmet olarak sporcupazarı dır.

OFEBT

Üye
Tepki
3
İsim
Ömer
Bisiklet
Trek
Sporcupazarında istediğim gibi bir lastik bulamadım başka site tavsiyesi olan var mı?

ÖnerERKUT

Aktif Üye
Tepki
276
İsim
Öner ERKUT
Bisiklet
Trek
Yurtdışından alacaksanız Alman sitelerinde model yılları genellikle yazar. Türkiye'den de erdoğanlar, doğa, özceylan, delta gibi firmalardan alışveriş yapabilirsiniz.

OFEBT

Üye
Tepki
3
İsim
Ömer
Bisiklet
Trek
@ÖnerERKUT Teşekkürler. Özceylan hariç hepsine baktım. Fakat istediğim lastik ya yok ya da satın alma bölümünde sadece 1 adet kaldı uyarısı veriyor. :(

OFEBT

Üye
Tepki
3
İsim
Ömer
Bisiklet
Trek
Özellikle Schawalbe Nobby Nıc Evo 26-2.25 lastik arıyorum çift olarak. Fakat aynı ölçüde alternatif olabilir. Katlanabilir olması da önemli. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar. Delireceğim en sonunda :D

@osiosborn bakıyorum ve istediğim lastiği buldum. Fakat sipariş verdiğim takdirde bir sıkıntı yaşar mıyım. Yurtdışı sitesi sanıırım?

osiosborn

Aktif Üye
Tepki
151
İsim
Onur Ö.
Bisiklet
Trek
@OFEBT

(link)

246116 100TL üzerine %10 indirim kodu, siteyi dolaşırken çıktı.

@OFEBT

İngiliz sitesi, güvenilirdir, sıkıntı yaşamazsınız. Daha önce alışverişlerim oldu.

sherlock

Üye
Tepki
63
İsim
İbrahim Kalkan
Bisiklet
Giant
Erdoğanlar Bisiklet oldukça ilgili, tavsiye ederim.

OFEBT

Üye
Tepki
3
İsim
Ömer
Bisiklet
Trek
@sherlock teşekkürler. Oraya baktım halihazırda fakat istediğim lastikten yalnızca 1 adet kalmıştı. O nedenle sipariş gerçekleştiremedim. Yine de teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: sherlock

ÖnerERKUT

Aktif Üye
Tepki
276
İsim
Öner ERKUT
Bisiklet
Trek
@OFEBT bikediscount, bikecomponents, bike24, evanscycle bakabileceginiz siteler

• Beğen
Tepkiler: OFEBT

OFEBT

Üye
Tepki
3
İsim
Ömer
Bisiklet
Trek
@ÖnerERKUT Gerçekten çok teşekkür ederim. ilk fırsatta bakacağım :) Güzel akşamlar

SOZUAK

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Barış SÖZÜAK
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kenarlari fosforlu serit iceren Michelin marka bir lastik begenip aldim sporcu pazarindan. Gelen lastikler fosforsuz geldi. Michelin yazilari da beyaz baskili gorunuyordu. Onlarda belli belirsiz silik halde geldi. Kabartma olarak marka model tuttu diye gonder iade et ile ugrasmadim. Yani gorsellerden begenirseniz desen tutar ama diger ozellikler farkli gelenilir. Sizin icin onemli ise teyit alin.

• Beğen

OFEBT

Üye
Tepki
3
İsim
Ömer
Bisiklet
Trek
@SOZUAK Gerçekten benim için önemli ayrıntılar. Teşekkürler bilgilendirme için :)

Hologram

Üye
Tepki
35
İsim
Harun Arslan
Bisiklet
Salcano
@OFEBT
Ben chainreactioncycle dan
(link) bu midel bir lastigi arkadasima aldim arkadasim gayet begendi ve icine sindi ayrica yanlarindaki isik reflectorunden de acayip hoslandi ve onerebilirim bende almayi dusunuyorum yedek olarak :) ayrica bu ayin 10'nunda siparis ettik ve 18'inde 60 kurusluk damga vergisi ile elimize ulasti:) (reflector = fosfor)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ÖnerERKUT
Özceylandan geçen sene aldıgim lastiklerin icinde 2008 imal yılı yaziyor ve lastikler çop.( rubena) bu lastiklerin stoklama yili 2 yil geçmis hala satiyorlar ve en ufak proglemde özceylanin tavri hos değil.dogruya dogru

@SOZUAK

Kabul edilebilir durum değil keşke değişim yapsaydıniz.sporcupazarini cok oven duydum.