International İzmit MTB Cup

Konu, 'Dağ Bisikleti Yarışları' kısmında eyupaltindal tarafından paylaşıldı.

 1. eyupaltindal

  eyupaltindal Lorem ipsum dolor sit amet.

  Yaş:
  30
  Kayıt:
  27 Şubat 2015
  Mesajlar:
  265
  Beğeniler:
  282
  Şehir:
  KOCAELİ
  Adı:
  Eyüp ALTINDAL
  Bisiklet:
  Carraro
  Seviye:
  Uluslararası Bisiklet Birliği,
  Türkiye Bisiklet federasyonu Başkanlığı,

  2015 Faaliyet programında yer alan ve ilimizde 28 haziran 2015 İzmit 94. kurtuluş kutlamaları kapsamında yapılan, 2016 Rio Olimpiyat oyunlarına 2. dereceden puanlar veren ULUSLARARASI İZMİT MTB (DAG BİSİKLETİ) KUPASI Pazar günü güzel bir havada 6 yabancı ülkeden 18 sporcu ile Ülkemizden farklı kulüplerden 10 kategoride toplam 186 sporcunun katılımı ile sorunsuz bir şekilde tamamlanmıştır.
  Müsabakaların yapılmasında İzmit belediyesi.Kocaeli Brisaspor kulübü,Akut,Kocaeli Büyüşehir bld.büyük katkı ve destek sağlamışlardır.
  Müsabakalar sonucunda ilimiz Kocaeli Brisaspor sporcularından Elit Erkeklerde ABDÜLKADİR KELLECİ Birinci.Elit Kadılarda CANSU TÜRKMENOĞLU İkinci-Genç Erkeklerde Mustafa Köklü Birinci,Yusuf Kabaklar İkinci--Master erkek 30+ da Nevzat Kıral Birinci-master
  Erkekler 50+ da Gençlik hizmetleri spor il müd. Mehmet Bozdemir Birincilik kazanarak kürsüye çıkma başarısını göstermişlerdir.
  Müsabakalar sonrasında dereceye giren sporculara Madalya,Kupa ve hediyelerini İzmit kaymakamı-İzmit belediye başkanı Dr nevzat Doğan ile gençlik Hiz.sp.il.md.Muzaffer Çintimar vermişlerdir.
  Müsabakalar önümüzdeki hafta sonu Yunanistan Atina da yapılacak olan Balkan Dag Bisikleti Şampiyonasına seçma niteliğ olduğundan dolayı ilimizden dereceye giren sporcuların tamamı milli takıma seçilmiş olup ülkemizi temsil edeceklerdir.
  Bu müsabakalarda dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyor,başarılarının devamını diliyoruz.


  Şeklinde açıklama yapılmış. Şuradan da fotoğraflara göz atabilirsiniz.
   
  Osman D. ve Saim Karagöz bunu beğendi.