International Cappadoia Mtb Ürgüp

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
Federasyonumuzun 2011 yılı faaliyet programında yer alan “International Cappadoia Mtb Festival ” yarışı 05 Haziran 2011 tarihinde Ürgüp/NEVŞEHİR’de yapılacaktır.

05 Haziran 2011 tarihinde;
10.00’da Elit Erkek, U23 Erkek ve Elit Bayan, Genç Erkek Startı

13.00’de Genç Bayan,Yıldız Bayan, Master Erkek, +40 Erkek ve Yıldız Erkek Startı,

15.00’de Ödül Töreni

Scudo

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
Kayseri havaalından ürgüpe ne kadarlı bir zamnda ulaşabilirm bilgisi olan vamrı?
Nevşehir havaalanı içinde..hangııs daha yakın olur..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@cesar çakas
Thy günde bir seferi var nevşehir hava alanına onunla git 45 dk varırsın.kayresi 3 saat surer

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
İstanbuldan toplu halde gitme bilet alma gibi bir durum var mı?;

Bileti direk nevşehir ürgüp diyerek alsak olur mu? Vasıta değiştiriyor muyuz?

0555 612 6610 haber edilirse sevinirim

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
şuan süper fiyata SABİHA GÖKÇENDEN kayseri biletleri var ürgüple sınır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ahmetdogan
Metro turizim veya nevsehir tur var fazla fırma yok ürgüp dye biletini alcaksın otobusun yolcusu fazlaysa ürgüpe direk gidiyor yoksa yolcusu nevsehırden servısle gönderıyorlar.

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
@cesar çakas

mesaj kutun dolu. mesaj attım ama iletilmedi...

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@Ali İhsan

Aynen ali abi bu otobüs muavinlerine ayrı para veriyoruz bide bileti alırken vezneye ayrı para.. ne güzel dünya

Çok şükür şuana kadar dek gelmedim uyanıklara yanı geldimde vermedim,biletimi iptal ederim dedim hemen susuyorlar,ne bu dedım yaa resmen fırsatçılık :)

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
teşkkrler bora abı de.. resim ne o öyle yaa,daha güzel karelerım vardı bunumu ekledin :D

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
Metro turizmin çalışanlarının hem istanbuldan giderken hemde dönüşte anlamsız bir şekilde kapris yapmalarını,
(bisikletimi temizlediğim ve olabildiğince parçaladığım halde) anlamsız,orta çağda kalmış tartışmalarını buradan protesto ediyorum ve en azından nevşehir yarışları için metro turizmi tercih edecek arkadaşları, biletlerini almadan önce bir kez daha buradan uyarıyorum :boese157:

Bu arada Bir daha ki yıl için yada seyehat etmek amaçlı gittiklerinde ürgüp te huzurlu bir şekilde uygun fiyatlarla yemek yiyecek arkadaşları, ekstradan indirim yapmaktan hiç çekinmeyen, güler yüzlü ikinci bahar restoranda yemeklerini yemelerini, tecrübeyle önerebilirim...

• Beğen
Tepkiler: cesar çakas

turist

Daimi Üye
Tepki
203
Tebrikler!

Ek bilgi:Tuzköy havalimanına THY, günde iki sefer yapıyor..Bir sabah bir akşam..Ama havayollarına emanet edecekseniz sevdiceğinizi, kutulayın yada bir önlem alın..Çok hoyrat davranıyorlar bagajlara.

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Bütün katılımcıları tebrik ederim.
Biliyorum yeri değil ama -aranıyor - başlığına da mesaj sayım 43 olduğundan henüz yazamıyorum.Ankaragücü bisiklet mayosu bulabilme ihtimalim var mı diye sormak istiyorum.Ben istanbulda olduğumdan senede bir iki kere Ankara'ya gidebiliyorum.Gittiğimde kulübün tandoğandaki tesislerinin içindeki mağazaya:p uğruyorum tabiki bulamıyorum. Çıkması çakması :p ikinci eli belki de vardır diyerekten (ya da kulüpten irtibata geçilebilecek biri) sormak istedim.

Teşekkürler...