Intercity istanbul park f1 pistine kadıköyden gidenler..

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında dursundoganay tarafından paylaşıldı.

1. dursundoganay

dursundoganay Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    merhaba ben de bu etkinliğe katılmak istiyorum fakat tek başımayım ve tek başıma bu yolu bulmam sıkıntı gidecek grup veya bir arkadaş varsa lütfen pm atın veya https://www.facebook.com/DrsnDgny mesaj atarsanız sevinirim. .... ona göre saat 4 te araba ile anadolu yakasına gececeğim. Not:mtb kullanıcısıyım.

2. Cengiz Parlakgül

Cengiz Parlakgül Bisikletkolik

Adı:
    cengiz parlakgül
    Seviye:
    fatihteyim arabayla alabilcek biri olursa çok sevinirim civar semtlere gelebirim taksim ıvır zıvır

İlginizi Çekebilir

Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...
upload_2016-4-29_8-49-0.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
IMG_20170405_113243.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...