İngiltere bisiklet siteleri???

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında melih3576 tarafından paylaşıldı.

1. melih3576

melih3576 Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar,
    Ablam İngilterede yaşıyor ve yurtdışından maşa ve çeşitli malzemeler getirtmek istiyorum.Dolayısıyla bana İngiltereden alışveriş yapan arkadaşlar var ise link atmalarını istiyorum,sevgiler...

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    İngiliz siteleri oldukça pahalılar alışveriş için ve kurlar arası döönüşüm yaparkende bu fiyat farkı oldukça artmış oluyor...

melih3576

melih3576 Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben şans eseri bir kaç ingiliz sitesinde scale 30 un fiyatını 1500 euro olarak gördüm ve çok şaşırdım.Türkiye fiyatıyla çok farklı..( ucuz)

4. bachibouzouk

bachibouzouk Kıdemli Üye

Seviye:
    ingilterede ki en ucuz, güvenli, müşteri hizmetleri konusunda en iyi olan site http://www.chainreactioncycles.com dur , çok geniş bir mtb ve yedek parça yelpazesi var , ingiltere tabanlı bir başka alışveriş sitesinde aradığınızı daha ucuza bulursanız chainreaction a bunu bildirip (nasıl yapıldığı sitede var) , o fiyata satın alabiliyorsunuz (belirttiğim gibi aradığınız ürünün daha ucuz satıldığı sitenin de ingiliz olması lazım) . yabancı forumlarda yazıldığı gibi "aradığınız dağ bisikleti parçası chainreactioncycles da yoksa zaten o parça hiç varolmamıştır."

melih3576

melih3576 Kıdemli Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ediyorum,hemen verdiğiniz adrese bakıyorum,saygılar...

6. bachibouzouk

bachibouzouk Kıdemli Üye

Seviye:
    rica ederim.

İlginizi Çekebilir

WATSON_00004704-074-630x448.jpg
Bu 11 madde gerçekten onun maddeleri mi bilmiyorum ama, CyclingWeekly böyle demiş :) Orijinal Link, yazının sonunda olacak. [ATTACH] 2016 olimpiyatlarında altın madalyaya giderken Cancellara......
upload_2017-1-31_11-39-59.png
Her bisikletçinin güçlü ve zayıf yanları var. Kesin olan şu ki, her yönden güçlü bir bisikletçi olamazsınız. Popüler bir örneği vereyim: Hem iyi bir sprinter hem de iyi bir TT yarışçısı...
50tlg0R.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...