inddddiiiiiirrrrrrriiiiimmmmmmm.....

ceyhan_dalsal

Aktif Üye
Tepki
19
daha önce 800$a sattığım bisikletimi 700$a düşürdüm ilgilenen arkadaşların dikkatine ve buda son fiyattır.araziye hiç çıkmadı,kadro boyu 20 inç tir(bazı arkadaşlarımın dediğine göre bu kadrodan türkiyede 5 adet bulunmaktadır),16 telli shimano vh-m540 jantlar,full deore27 vites,deore_lx vbrake(paralel link),spd pedallar(çift fonksiyonlu(hem normal kullanım hemde spd kullanım)continental lastikler,rock shox judy tt ayarlı amortisör(ön),gidon borusu-boyun-barent-suluk kafesi x2(üzerindeki aliminyum suluk kafesine ek olarak birde amoeba nın ki var şu anda üzerinde)-sele borusu(resimde zoom sele borusu var ama ben onu yeni değiştirdim şu anda üzerinde amoeba var) full amoeba,sele italian sele,arka 9'lu sram ruble,xt zincir,sele borusu üzerinde cateye 4 fonksiyonlu lamba,cateye velo8 kronometre ve kronometre hiç resetlenmedi 2706 km.de.ihtiyaçtan satıyorum çok temiz.yanında ek olarak 1 adet amoeba sele borusu bagajı ve 1 adet sigma pompa(ön maşa üzerine takma aparatı ile birlikte vericem..
(link)

(link)

http://img323.imageshack.us/img323/3520/p2020520ai0.jpg

(link)

Scudo

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
eklediğinz resimlerin boyutundan dolayı dolayı, sayfa görüntülenmesinde problem vardı, düzenledim..
mesajınızı göndermeden önce önizleme yapınız...
sevgiler.

ceyhan_dalsal

Aktif Üye
Tepki
19
@muratevgin
çok teşekkür ederim.ben tam olarak bilemediğim için bu şekilde oldu kusura bakmayın.saygılar...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kadronun markası ismi nedir birde sizin booyuyunuz kaç uygunmu boyunuza senin boyun kaç söylermnisin lütfen ben düşünüyorum bu bisikleti ama işte boyum uyarmı bilmiyorum 173cm boyum irtibata geçelim lütfen

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
eğer boyun 173 ise bu kadro sana çok büyük gelir..Ayrıca bu kadro kronlardan 1 sene önce gelen noname kadrolara çok benziyo hatta ta kendisi diyebilirim. Yani TR de 5 ten den baya baya fazla var hatta bu kadrolar geldikten sonra bir sonraki senelerde alın boruları destekli modelden geldi Kronlar...