Forum imzası

Scudo

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
emre çıtak,

kontrol panelinden imza düzenle bölümüne girdin mi gerekli imza düzenlenmelerini yapabilirsin herşey nettir.Problem yaşarsan tekrardan özelden yardımcı olabilirim.

ayrıca bu konuyu gereksiz yere meşgul etmemiz oluruz.

Serbay Akar

Forum Demirbaşı
Tepki
209
Bisiklet
KTM
Arkadaşlar forumun yenilenmesiyle standart üyelerin imzaları kaldırıldı mı ?

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Evet bir süreliğine kaldırıldı. Daha önce bu konuda bilgilendirilme yapılmıştı. :)

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Facebooktaki duvar ve forumlardaki imza yeri benim düşüncelerimi yansıttığım nadir yerlerden. Bir an önce imzanın etkin olmasını istiyorum. Yoksa kendimi tutamıyorum sağa sola yazıyorum :D

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Forum sitesinde imza herşeydir. Sonuçta bilgi alışverişi yapılıyor ve herkes kullandığı ekipmanlar hakkında bilgi veriyor bir başkasına..

Ben oraya, Dün 100km yolu 45ortalama ile aldım dediğim zaman, insanların MTB ile mi Yol ile mi yoksa TT ile mi aldı bu adam bu yolu, ne ekipmanı vardı diye sormaması gerekir. Bunun için de insanlar imzalarına kullandıkları ekipmanları yazarlar. Şuan bu büyük bir eksikliktir forum için.

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Kötüye kullanılmaması gerekiyor. Birkaç kişi ilan açmaya üşeniyor. İmzasına yazıyor satılık diye. Yada çabuk satılması için ... Kurunun yanında yaşta yanıyor. Ama bu vesile ile çoğu kişinin bilincinin yerine geldiğini düşünüyorum. Aynı hatayı zamanında bende yaptım. Meğer yasakmış. Daha sonra hemen kaldırdım. :)

Selametle kalın.
İyi forumlar. :)

İnşallah hayırlısı olur. :)

Ümit Arabacı

Daimi Üye
Tepki
168
İmzanın tekrardan aktif olması etkili oluyor grup, topluluklar imzalarına nerede ne zaman buluştukları vs. gibi bilgileri yazıyor başka bir konuda olsa bile görüp insanlar bakabiliyor.

Cahit Türk

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Salcano
Bazı kişiler imzalarında ideolojik, siyasi veya bölücü cümleler yazabiliyorlar. Bir arkadaşım bu tarz bir imzaya verdiği tepki yüzünden yasaklanmıştı. Yani imzanın bazı sakıncaları olabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Piskiletci

Ahmet Türkölmez

Daimi Üye
Tepki
284
bu süre ne zaman bıtecek
ımza kaldırıldı bılgısının oldugu lınk da calısmıyor bu arada

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.432
Bisiklet
Focus
@AHMET_TÜRKÖLMEZ

Imzalar cok suistamal edildi, bu sebeple su anlik boyle bi dusuncemiz yok.
Bir de bazilari var ki, kural v.s. tanimiyor.
Ornegin ismi lazim degil bi gezi grubunun imzalarini onlarca kez duzenlememize ragmen banamisin demediler. Hala da direniyorlar...

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Türkölmez