iMDAT!!!!!!!!!!!!

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Elman TEMEL tarafından paylaşıldı.

1. Elman TEMEL

Elman TEMEL Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşlar merhaba.
    kullandığım zzyzx formula rulmanlı arka göbeğin body'si(çekiş aksamı)bozuldu:( .çok acil 24 telli 6 vidalı disk fren uyumlu arka göbek veya rulmanlı body'ye ihtiyaç duyuluyor.yardımınıza ihtiyacım var....(( tr'de bulamıyorum))
    şimdiden herkeze teşekkrüler...

Açtığınız konunun başlığı tarafımdan değiştirilmiştir.Lütfen açacağınız konuyu özetleyen başlık kullanarak konu açmaya özen gösteriniz, böylelikle daha kısa sürede sonuca ulaşırsınız.Anlayışınız için teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

tatuirovki-samie-samie-37.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2016-8-24_11-11-12.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
IMG-20151016-WA0000.jpg
2-3 Yıldır bisikletle uğraşıyorum, son bir yılda ise spor esnasında nabız değerlerimide kontrol ederek yüksek performans üzerine yapıyorum, dinlenik nabzım bu yıl geriye dönük bakıldığında...