ilumenox far

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında sefaz tarafından paylaşıldı.

1. sefaz

sefaz Yeni Üye

Seviye:
    ilumenox farımın yanıp sönen modu calışmıyor. pili çıkartıp takıyım istedim fakat onuda beceremedim. kapağını bile acamadım. bu konuda bilgisi olan var mı teşekkürler

2. cemcakir

cemcakir Yeni Üye

merhaba,

Ön kısımda lambaların olduğu yerdeki şeffaf kapağı hafifçe içeri bastırıp sağa çevirdiğiniz zaman açılıyor kapak. Buradan piilere ulaşabilirsiniz.

3. ahmeterdol

ahmeterdol Üye

Seviye:
    kapağı içe doğru bastırıp musluk açar gibi açın. alttki parçayıda kaldırın piller altta göreceksiniz. aslında kaliteli ürün bende aldım. s-sun firmasının yaptığı marka . s-sun ile birebir aynı. çok güzel ürünler yapıyorlar vede çok şık.

İlginizi Çekebilir

STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2017-1-21_18-11-38.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
upload_2017-5-5_23-19-21.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...