İlk Yol Bisikletim Trek Fx 7.0

Öner Uslu

Üye
Tepki
0
Yıllar boyu MTB kullandıktan sonra ilk şehir/tur bisikletimi aldım. İkinci el orjinal donanıma sahip Trek Fx 7.0. Ben ne çekmişim MTB ile yollarda? Karar vermeden önce forumu dip köşe okudum. Bütün forum üyelerine teşekkür ederim. Forumdaki gönderiler sayesinde hem süspansiyonlu maşa hem de disk firenden vaz geçtim. Bisikleti çoğunlukla asfaltta kullanacağım için bu özellikler benim için gereksiz ağırlıkmış. İzmir'de oturuyorum. Yeni Trek Fx 7.0'ımla Karşyaka-Bornova, Bornova-Alsancak-Bornova yaptıktan sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimi tekrar anladım. Üzerindeki donanım tatminkar olmasa da kadro ve geometri muhteşem. İlerleyen zamanlarda da donanımı değiştirmeyi planlıyorum. Özellikle elinden acera yada alivio full set çıkaracak olanlar bana haber verirse sevinirim.

Scudo

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Hayirli olsun. Gule gule kullanin. Sinifindaki en harika bisikletlerden birisini almissiniz. Ileride upgrade edebilirsiniz.

Yalniz aldiginiz bisiklet (Trek FX 7.0) yol bisikleti degil, sehir bisikletidir. Bilginiz olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Ömer KARAN
Tepki
22
Kazasız belasız bol pedallı günler dilerim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M.J.

Daimi Üye
Tepki
193
Bisiklet
Salcano
Hayirli olsun. Çok gÜzel bİr model. Sabİt maŞa tercİhİnİz Çok İsabetlİ olmuŞ. Bende merida tfs 300 umu elden Çikarablİrsem bÖyle bİrŞey dÜŞÜnÜyorum. Forumda takas bolumunde İlanim mevcut.

Tunca Ü.

Üye
Tepki
1
İsim
Tunca
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mert E.

Herkese merhaba,

Bende de epey uzun zamandır ara ara kullandığım bir Trek 7.0 var. Aslında yeni bir yol bisiklet almayı planlıyordum ama o planı erteledim. Açıkçası çok performans aramıyorum, çok uzun da yol yapmıyorum. En fazla beşiktaş-bahçeköy turları.

Trek fx 7.0'a ne gibi bir upgrade yapılabilir? Nereden başlamalı sizce?

@Mert E.

Herkese merhaba,

Bende de epey uzun zamandır ara ara kullandığım bir Trek 7.0 var. Aslında yeni bir yol bisiklet almayı planlıyordum ama o planı erteledim. Açıkçası çok performans aramıyorum, çok uzun da yol yapmıyorum. En fazla beşiktaş-bahçeköy turları.

Trek fx 7.0'a ne gibi bir upgrade yapılabilir? Nereden başlamalı sizce?